fot. YouTube, KHOU 11
in

Nauczyciel zaczął brutalnie bić ucznia na lekcji. Uratowali go koledzy z klasy

W szokującym zdarzeniu, do którego doszło w jednej ze szkół w Teksasie, nauczyciel brutalnie zaatakował swojego ucznia, ponieważ uznał, że ten zachowuje się za głośno.

Agresywny nauczyciel

W trakcie lekcji języka angielskiego, nauczyciel zamiast skarcić chłopca lub wpisać uwagę do dziennika, rzucił się na niego. Mężczyzna najpierw go obrażał, po czym wyrwał spod chłopca krzesło i zaczął go bić. Inni uczniowie nie pozostali obojętni na krzywdę kolegi i siłą odciągnęli od niego agresywnego pedagoga. W wyniku napaści, chłopiec potrzebował pomocy ratowników medycznych.

„Stał przed nim, obrażając go. Mój syn odparł: „Kazał mi pan być cicho. Nic więcej nie powiem” i wtedy, jak mi powiedziano, nauczyciel wyrwał spod mojego dziecka krzesło” – powiedział Elvert Bolden, ojciec zaatakowanego nastolatka dla Fox News.

Uczeń brutalnie pobity

Elvert Bolden jest zszokowany faktem, że jego syn został brutalnie pobity przez nauczyciela języka angielskiego. Chłopiec odniósł liczne obrażenia ciała, w tym siniaki i kontuzję nogi, która uniemożliwia mu poruszanie się o własnych siłach, potrzebuje kul do chodzenia. Agresywny nauczyciel został wysłany na przymusowy urlop, a w sprawie zdarzenia wszczęto oficjalne śledztwo.

Ojciec poszkodowanego jest oburzony faktem, że do tej pory nauczyciel nie spotkał się z poważnymi konsekwencjami i liczy na to, że wyniki dochodzenia doprowadzą do jego ostatecznego usunięcia ze szkoły.

„To nie powinno było się zdarzyć. To jest niedopuszczalne. Nauczyciel został wysłany na urlop. Śledztwo jest w toku i mało prawdopodobne, aby nauczyciel wrócił po jego zakończeniu” – mówił Elvert Bolden dla Fox News.