in

Przed jej domem pojawił się tajemniczy napis na śniegu. Wkrótce wyszła na jaw wstrząsająca prawda.

Pewna kobieta chciała tylko wynieść śmieci. Nie spodziewała się, że lada moment odkryje coś takiego. Na jej koszu na śmieci pojawił się dziwny napis, który ją zaintrygował. Gdy zapytała o to w Internecie, na jaw wyszła przerażającą prawda. Kobieta od razu chwyciła za telefon. Na miejscu musiała pojawić się policja.

Co może oznaczać napis na śniegu? Internauci byli pewni, że wiąże się to z wielkim niebezpieczeństwem.

Dziwny napis przed domem

Jade mieszka w Stanach Zjednoczonych. Uwielbia dzielić się chwilami ze swojego życia w popularnej aplikacji TikTok. Traktuje to jako wspaniałą formę rozrywki. Jak się okazało, dzięki temu serwisowi uniknęła także kłopotów.

Kobieta wyszła rano wynieść śmieci. W pewnym momencie dostrzegła dziwny napis na koszu „1F”. Nie miała pojęcia, co on oznacza, ale uznała, że spyta użytkowników TikToka.

Opublikowała krótki filmik, ukazujący kosz na śmieci, na którym znajduje się napis. Miała nadzieję, że ktoś rozwikła jej zagadkę. Nie musiała długo czekać – w sieci aż zawrzało.

Według użytkowników TikToka napis ten zostawili przestępcy, obserwujący dom kobiety i planujący kradzież z włamaniem. Zasugerowali kobiecie, że powinna na siebie uważać, a najlepiej zadzwonić po policję.

„To oznacza pojedynczą kobietę. To sygnał dla osób, które mają cię okraść, że mieszkasz sama” – pisze jedna z internautek w komentarzach.

Wśród komentarzy pojawiły się także inne rady. Niektórzy uznali, że można również zmienić napis na „2M”, co oznaczałoby, że w mieszkaniu przebywa dwóch mężczyzn.

Ostatecznie kobieta wezwała odpowiednie służby. Funkcjonariusze zbadali sprawę i powiedzieli jej, że najlepiej poprosić kogoś o to, aby się do niej przeprowadził na jakiś czas. Kobieta po incydencie najpierw udała się na parę dni do mamy, a potem zamierzała wrócić do domu z kimś znajomym.

Źródło: o2, TikTok