in

Porażający napis na rakiecie. Uderzyła w dworzec kolejowy w Kramatorsku

W piątek na dworcu kolejowym w Kramatorsku miało miejsce coś, co sprawia, że włos się jeży na głowie. Spadły tam dwie rakiety, przyczyniając się do śmierci wielu cywilów. Na jednej z nich był napis, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Szokujący napis na rakiecie

Tysiące ludzi czekało na ewakuację na stacji kolejowej w miejscowości Kramatorsk, kiedy uderzyły w nią dwie rakiety. Jak wynika ze wstępnych informacji podanych przez prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego, zginąć mogło nawet 30 osób, rannych jest ponad 100.

„Rosyjskie potwory nie odpuszczają swoich metod. Nie mając sił i odwagi, by stawić nam opór na polu bitwy, cynicznie niszczą ludność cywilną. To zło, które nie ma granic. A jeśli nie zostanie ukarane, to nigdy się nie skończy” – czytamy na profilu prezydenta Ukrainy.

Rosjanie ostrzelali dworzec dwoma pociskami batalistycznymi systemu Toczka-U. Są one stworzone do rażenia celów naziemnych. Niemal od razu po ataku w sieci pojawiły się zdjęcia jednej z rakiet. Aż ciarki przechodzą po plecach!

„Dla dzieci” – brzmi napis na rakiecie.

Nie jest jasne, czemu znalazł się na niej tak przerażający napis. Można tylko podejrzewać, że Rosjanie celowo atakują ludność cywilną.

źródło: onet.pl