fot. YouTube
in

82-latek zrobił furorę w Mam Talent. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego po seniorze

82-letni John Hetlinger, weteran wojenny i były pracownik aerokosmonautyki, zrobił piorunujące wrażenie na jurorach i widzach programu „Mam Talent” w Wielkiej Brytanii. Choć jego wiek i doświadczenia zawodowe nie sugerowały wyjątkowej zdolności wokalnej, John udowodnił, że pierwsze wrażenie może być mylne.

Najbardziej zaskakujący występ w „Mam Talent”

John Hetlinger to niespodzianka w historii brytyjskiego programu „Mam Talent”. Ten 82-letni uczestnik, który przeszedł przez wojnę i przez 21 lat zajmował się aerokosmonautyką, zaskoczył wszystkich swoim niezwykłym życiorysem i talentem. Choć oczekiwano, że emeryt zamierza zaśpiewać jakąś spokojną piosenkę, nikt nie spodziewał się, że wybierze tak nieoczekiwany repertuar.

Hetlinger pochodzący z Kolorado, opowiedział, że najwięcej czasu w swoim życiu spędzał ze swoją żoną, z którą łączył zamiłowanie do rejsów wycieczkowcami. Podczas jednej z takich wypraw, John odkrył swoją pasję do śpiewania podczas wieczoru karaoke.

Jego występ na „Mam Talent” zaskoczył wszystkich, gdy John zaśpiewał niezwykły i niestandardowy utwór, pokazując, że nawet w późnym wieku można odkryć nowe talenty.

W wywiadzie przed występem wspomniał o swoich ulubionych ikonach muzycznych takich jak Bing Crosby, Frank Sinatra czy Tony Bennett, ale zdecydował się na coś zupełnie innego. W występie zaprezentował nieoczekiwany repertuar, wykonując nu-metalowy utwór „Bodies” zespołu Drowning Pool. Obejrzyj występ poniżej:

Choć występ Hetlingera został gorąco przyjęty przez większość widzów i jurorów, Heidi Klum zagłosowała przeciwko jego awansowi.

Kolejny występ, w którym mężczyzna zaśpiewał utwór „Dracula” Roba Zombie, niestety nie przyniósł mu sukcesu, choć Simon Cowell był pod wrażeniem. Mimo to, John Hetlinger pozostanie jednym z najbardziej zaskakujących i niezapomnianych uczestników tego talent show.