in

Po słowach dziecka z Ukrainy, Rosjanin wpadł w szał. Szokujące zajście w Niemczech

Pewna Ukrainka, która uciekła przed wojną do Niemiec, w ostatnim czasie natknęła się na agresywnego Rosjanina. Do spięcia doszło, ponieważ syn kobiety wypowiedział przy nim znane wszystkim hasło: „Chwała Ukrainie!”. Po tych słowach mężczyźnie puściły nerwy.

Wideo z całego zajścia trafiło do sieci i od razu przykuło uwagę internautów. Wyświetlono je już prawie milion razy. Co tak właściwie się stało?

Szokujące nagranie z udziałem Rosjanina

Posługująca się nickiem „anna_olitskaya”, postanowiła podzielić się na Instagramie czymś, co spotkało ją jakiś czas temu. Aż włos się jeży na głowie!

„Mój syn w Niemczech powiedział „Chwała Ukrainie”. Podeszło do nas dwóch Rosjan z pięściami i przekleństwami. Jak to można znieść?” – możemy przeczytać pod krótkim nagraniem.

„Jaka „Chwała Ukrainie”?” – zapytał Rosjanin.

„Możecie tutaj krzyczeć „Chwała Niemcom”” – dodał, podkreślając przy tym, że okrzyk dziecka był zupełnie nie na miejscu.

„Nie chcę tutaj słyszeć czegoś takiego” – sprzeciwiał się mężczyzna.

Co ciekawe, Rosjanin mieszka od 25 lat w Niemczech i uważa się za Niemca, jednak do Ukrainki mówił cały czas po rosyjsku. Drugi mężczyzna postanowił po pewnym czasie odciągnąć agresora od kobiety, jednak ten nie odpuszczał.

„Co z ciebie za kobieta?” – wykrzykiwał i zaczął ją obrażać.

„To wasz kraj napadł bandycko na moją ojczyznę. I dlatego jesteśmy teraz w Niemczech” – odparła autorka nagrania.

Całe zajście trwało trzy minuty i wywołało ogromne oburzenie.

Obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: o2.pl