in

Naga kobieta wtargnęła do studia podczas programu na żywo. Zaatakowała prezenterkę, szokujące nagranie.

W ostatnim czasie w jednym z programów na żywo w rumuńskiej telewizji doszło do czegoś, co sprawiło, że wszyscy złapali się za głowę. Prezenterkę telewizyjną… zaatakowała naga kobieta, która nagle pojawiła się znikąd w studiu! To po prostu trzeba zobaczyć.

Nagranie w momencie obiegło cały świat. Co tak naprawdę się wydarzyło?

Naga kobieta wtargnęła do studia

Całe zajście miało miejsce w piątek 19 marca. Jedna z popularnych rumuńskich prezenterek, Mirela Vaida prowadziła program na żywo na kanale Antena 1. Nagle została zaatakowana przez nagą kobietę, która rzuciła w nią kamieniem i krzyknęła do niej: „Oddaj mi moje pieniądze”.

Nikomu nie stała się krzywda, ale program natychmiast przerwano. Do studia została wezwana policja i pogotowie. Naga kobieta została przewieziona do kliniki dla psychicznie chorych w Jassach.

Prezenterka Vaida stwierdziła, że obawia się o własne zdrowie i życie, ponieważ od dłuższego czasu otrzymuje w mediach społecznościowych wiele gróźb. Na Instagramie obserwuje ją ponad pół miliona osób.

Sprawą zajmuje się tamtejsza policja. Jak wynika z ustaleń, nagiej kobiecie udało się wejść do studia przez boczne drzwi, których nikt nie zabezpieczył.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej: