fot. tiktok/justactorthings
in

Sąsiad zaczął ją nachalnie podrywać. Dwa dni później usłyszała dzwonek do drzwi i zamarła

Stalking nie jest zjawiskiem ograniczonym tylko do sfery gwiazd i sławnych osób – to bolesna prawda, której doświadczyła jedna z TikTokerek. Opowiedziała ona historię swojego natarczywego sąsiada, co rozpoczęło się od niewinnej rozmowy.

Nachalny sąsiad

Isabella Carlsen, znana w TikToku jako @justactorthings, jest aktorką. Na swoim profilu regularnie dzieli się z fanami codziennymi wydarzeniami, a także pozwala im zerknąć za kulisy swojej pracy. Niedawno podzieliła się jednak z nimi trudnym doświadczeniem i wyraziła chęć uświadomienia innych kobiet.

Tiktokerka opisała nieprzyjemne doświadczenie z sąsiadem, którego znała tylko z widzenia. Mężczyzna o imieniu Paul był starszy i zwykle wymieniali między sobą uprzejme powitania podczas spacerów z psami. Pewnego dnia Paul postanowił podejść do Isabelli, przedstawić się i nawiązać rozmowę. Mimo że wyznał, iż jest młodzieżowym pastorem w jednym z lokalnych kościołów, Isabella zauważyła, że wydawał się być zbyt nachalny w swoich próbach flirtu.

Isabella starała się subtelnie zniechęcić go, mówiąc o swoim chłopaku, licząc na to, że Paul zrozumie aluzję. Niestety, tak się nie stało.

Dwa dni później, do drzwi Isabelli zapukał niespodziewany gość. Po sprawdzeniu kamer, zobaczyła, że to Paul i zamarła. Oczywiście mu nie otworzyła i totalnie go zignorowała, ale następnego dnia zdarzyło się to ponownie. Później, wracając z pracy w nocy, znalazła list od Paula z jego numerem telefonu i adresem.

Chłopak Isabelli zadzwonił do Paula, konfrontując go z jego zachowaniem i żądając, aby przestał nękać Isabellę. Paul tłumaczył swoje działania „miłym usposobieniem i pięknem” Isabelli.

Isabella była tak przerażona, że zdecydowała się skontaktować z zarządcą budynku i zgłosić sprawę na policję.

@justactorthings LADIES STOP BEING NICE BECAUSE YOU FEEL UNCOMFORTABLE #part1 #psa #warning #atlanta #girls #besafe #creeper #stalker #neighbor #whatthellisthematterwithyou #greenscreenvideo ♬ original sound – Isabella