fot. facebook/My Kind Of Clean
in

Latami zaniedbywał mieszkanie. Nie mógł uwierzyć, co zrobiła ekipa sprzątająca w kilka dni

Jeden z mieszkańców Anglii po śmierci swojej żony pogrążył się w depresji i przestał dbać o swoje mieszkanie, które z czasem stało się miejscem skrajnej niechlujności. W końcu, dzięki pomocy jego przyjaciół, udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę zajmującą się porządkami – My Kind of Clean, która zabrała się za gruntowne posprzątanie mieszkania.

80-latek pogrążony w depresji

80-letni mężczyzna nie był w stanie poradzić sobie z utratą swojej żony. W wyniku tego doświadczenia popadł w depresję i nie miał już motywacji, by utrzymywać swoje mieszkanie w czystości.

Po kilku latach niemal całkowitego zaniedbywania, jego dom stał się miejscem wręcz nienadającym się do życia.

Jego przyjaciele postanowili pomóc i skontaktowali się z firmą My Kind of Clean, której wykwalifikowani pracownicy mieli za zadanie oczyścić mieszkanie z wszelkiego brudu.

Od samego początku ekipa czuła, że przed nią stoi niezwykle trudne wyzwanie, ale z determinacją podjęli się zadania.

Niesamowita metamorfoza zaniedbanego mieszkania

Do sprzątania mieszkania zostało skierowanych sześć osób, a każda z nich spędziła tam nieco ponad sześć godzin. Gdyby zadanie miała wykonać tylko jedna osoba, trwałoby to około 60 godzin.

Starszy mężczyzna musiał opuścić mieszkanie na czas sprzątania, spędzając ten czas u przyjaciela. Gdy wrócił do swojego domu, był zaskoczony i poruszony efektem pracy zespołu sprzątającego.

W trakcie prac usunięto wiele śmieci i odpadów, których ilość wymagała użycia dwóch przyczep. Poza tym, perfekcyjnie usunięto wszelki brud i zabrudzenia z mieszkania, dając starszemu panu nowe perspektywy i poczucie świeżości.

W rezultacie 80-letni mężczyzna poczuł się lepiej i uświadomił sobie, że nadal jest w stanie cieszyć się życiem w swoim mieszkaniu, ale tym razem w czystości i porządku.