fot. freepik.com
in

Matka zrujnowała wesele swojej córce. To, co zrobiła, nie mieści się w głowie [WIDEO]

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. To czas, kiedy mamy przypieczętować swoją miłość i rozpocząć nową, piękną drogę. Są jednak ludzie, którzy zdołają to zepsuć. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna panna młoda.

Wesele tej kobiety okazało się totalną porażką. Wszystko za sprawą matki i jej absurdalnego zachowania. Do internetu trafiły kadry, przez które internauci są w szoku – nie pozostaje nic innego, jak tylko współczuć młodej parze.

Wydawałoby się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Są jednak kwestie, które ciężko przewidzieć i za które ciężko brać odpowiedzialność – zachowanie gości.

Totalna porażka na weselu

Australijka Jane Lu wzięła ślub w zeszłym roku w październiku, jednak dopiero teraz trafił do sieci krótki filmik, na którym możemy zobaczyć coś szokującego, a mianowicie kreację matki panny młodej.

W dniu ślubu to panna młoda ma wyglądać jak milion dolarów – co do tego nie ma wątpliwości. Jednak czasem wychodzi zupełnie inaczej. Mama panny młodej postanowiła przyszykować suknię, przy której suknia panny młodej wyglądała bardzo ubogo. Była bogato zdobiona i miała koronki, w przeciwieństwie do sukni córki, która była prosta i skromna.

,,Jej suknia bardziej przypomina suknię ślubną niż moja” – ubolewa na nagraniu Jane. Oczywiście było to w formie żartu, jednak nietrudno sobie wyobrazić, jak panna młoda musiała się czuć naprawdę.

Internauci są oburzeni tym, w jaki sposób matka zepsuła najważniejszy dzień w życiu swojej córki. Jednak nie wszyscy – jak się okazuje, zdanie są podzielone. Niektórzy bronią matki Jane:

,,To także święto twojej mamy, jest bardzo dumna ze swojej córki” – czytamy.

,,Myślę, że obie wyglądały na szczęśliwe, ona tak naprawdę nie przyćmiła panny młodej, musicie wyluzować”

Jednak większość komentarzy wskazuje na to, że mama popełniła ogromny błąd:

,,Ja bym jej tę sukienkę spaliła albo oblała jakąś farbą. Nie wierzę, że dopuściłaś, żeby pojawiła się w bieli na Twoim ślubie”

@thelazyceo

I found out on the morning of MY wedding that my mum is wearing a white bridal gown! 🤦🏻‍♀️ ##wedding ##weddingfail ##weddingdress ##motherofthebride

♬ original sound – thelazyceo


A wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Parenting