in

Matka znajduje ciało syna w gruzach. Nagranie wyciska łzy z oczu.

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Ogrom cierpienia, z jakim przyszło się zmierzyć naszym sąsiadom, po prostu nie mieści się w głowie. Każdego dnia giną niewinni ludzie i póki co nic nie wskazuje na to, że będzie inaczej.

W sieci nie brakuje porażających filmików, które pozostają na długo w pamięci. Obok jednego z ostatnich nie sposób przejść obojętnie.

Znalazła ciało syna

Nie ma wątpliwości co do tego, że rodzice kochają swoje dzieci bezwarunkową miłością i nie chcą, aby stała im się krzywda. Kiedy pociecha znajduje się w niebezpieczeństwie, wali się cały świat.

Nagranie z Ukrainy rozdziera serce. Możemy na nim zobaczyć, jak matka znajduje zmasakrowane ciało swojego syna w gruzach. Miała pewność, że to on, dopiero w chwili, gdy zobaczyła jego buty.

31 marca doszło do wyzwolenia obwodu kijowskiego przez Ukraińców. Od tamtej pory aż do teraz pojawiają się kolejne wstrząsające obrazy wojny.

„Wśród 320 mieszkańców Buczy pod Kijowem, zabitych przez rosyjskich żołnierzy, nikt nie był wojskowym” – podkreślił w piątek w wywiadzie dla portalu Ukrainska Prawda mer miasta Anatolij Fedoruk. Podkreślił przy tym, że Rosjanie zaczęli mordować mieszkańców, gdy zrozumieli, że nie mają żadnych szans na zajęcie Kijowa.

Nagranie, które wstrząsnęło internautami, pochodzi ze wsi Buzowa w rejonie Buczy. Widzimy na nim wstrząsające oględziny. Matka miała nadzieję, że syn dalej żyje. Straciła ją dopiero w chwili, gdy zobaczyła jego zmasakrowane ciało.

Wideo tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Źródła: wiadomosci.onet.pl