in ,

Nagranie z małą Ukrainką obiegło sieć. Tak się zachowała, gdy zakładano jej bandaże.

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojej ojczyzny. Wśród cierpiących znajdują się także dzieci.

Do sieci trafiło niezwykłe nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak rannej dziewczynce z Ukrainy zakładane są opatrunki. Internauci mają łzy w oczach, oglądając ten krótki materiał.

Ranna kilkulatka z Ukrainy

Nie ma wątpliwości co do tego, że cierpienie niewinnych dzieci wywołuje zawsze największe emocje. Nie możemy patrzeć, jak ktoś je krzywdzi i nie jesteśmy w stanie pojąć, jak to możliwe, że zostają wciągnięte w wojnę zamiast bawić się i odkrywać świat.

Pewna dziewczynka z Ukrainy została poszkodowana i konieczne było założenie opatrunków przez medyków. Dziecko nie skupiało się jednak na bólu, a zaczęło śpiewać hymn swojego kraju. Warto podkreślić, że Ukrainka ma zaledwie kilka lat.

„Mała dziewczynka śpiewa ukraiński hymn podczas zakładania bandaży” – napisał pod opublikowanym materiałem Anton Geraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy oraz założyciel Instytutu Przyszłości (Institute of the Future).

Jak wynika z wpisu Antona Geraszczenki, autorem nagrania jest Wiktor Paszula.

Wideo w momencie przykuło uwagę internautów. Użytkownicy Twittera nie potrafią przejść obok niego obojętnie.

Obejrzyj nagranie poniżej!