in

Wyciekło nagranie sprzed 20 lat z Magdą Gessler. Jej zachowanie jest nie do poznania.

Magda Gessler jest znana z „latających talerzy” i nieprzebieraniu w słowach. Czy jednak zawsze taka była? Jak się okazuje – nie, a nagranie z 1996 roku jest na to doskonałym dowodem. Aż trudno uwierzyć w to, jak się zmieniła!

Znana restauratorka przyciąga wszystkich swoich twardym charakterem i charyzmą, której nie sposób jej odmówić, oglądając „Kuchenne rewolucje”. Gwiazda uczy innych, jak mają radzić sobie ze swoimi problemami i zwraca bardzo dosadnie uwagę na to, co jest do zmiany tak, aby restauracja przyciągała klientów. Do sieci wyciekło jednak nagranie sprzed 20 lat, na którym poznamy gwiazdę z nieco innej strony.

Magda Gessler 20 lat temu

„Kuchenne Rewolucje” sprawiły, że Magda Gessler jest znana wszystkim jako bardzo energiczna i wybuchowa osoba. Wyrażając swoje zdanie, nieraz budzi skrajne emocje wśród widzów. Mało osób wie jednak, jaka była kiedyś.

W 1996 roku była gościem w telewizji Polsat w programie o nazwie „Smakosze i rozkosze”, gdzie osoby medialne pokazywały, jak przyrządzać wspaniałe potrawy. Gwiazda gotowała z przystojnym Robertem. Program pojawił się na YouTube na kanale PiotrexArchiwum2 i od razu przykuł uwagę każdego.

Trzeba przyznać, że różnica w zachowaniu Magdy jest kolosalna. Opowiada ona o gotowaniu jakby była nauczycielką w szkole, a bluzgów, krzyków i innych charakterystycznych zachowań brak. Widać za to pasję do gotowania i duże podobieństwo pomiędzy Magdą a Larą Gessler.

Na poniższym nagraniu możemy zobaczyć, jak przygotowuje „napoleonkę z sandacza”, czyli dwa kawałki ryby przełożone kurkami w śmietanie, polane sosem beszamelowym i zapieczone w piekarniku.

Podzielcie się tym niesamowitym nagraniem ze znajomymi!