in

Sunął po lodzie z uśmiechem na ustach. Chwilę później wszyscy wstrzymali oddech.

W ostatnim czasie do sieci trafił filmik, który w momencie stał się prawdziwym hitem. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Z pewnością nie chcieliby znaleźć się na miejscu tego biednego mężczyzny!

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak pewien łyżwiarz sunie po lodowisku, uśmiechając się do ludzi. W pewnej chwili zbliża się do cienkiej warstwy lodu i ląduje w lodowatej wodzie. Można sobie tylko wyobrazić, jak straszne musiało to być doświadczenie.

Nagranie z łyżwiarzem hitem sieci

Mężczyzna jednak nie zamierzał się poddawać i do samego końca zgrywał twardziela. Gdy wypływał na powierzchnię, nadal miał uśmiech na ustach.

Nie było jednak łatwo wydostać się z wody. Łyżwiarz nie zdołał zrobić tego sam – potrzebował pomocy. Jego znajomi podali mu linę, ale mężczyzna zdecydował się wybrać inną drogę.

Ostatecznie na lodzie pojawił się następny łyżwiarz i pomógł koledze. Widzimy, jak mężczyzna jest przeciągany po powierzchni. Wygląda to zabawnie, ale równocześnie na samą myśl o tym robi się wyjątkowo zimno!

Tłum na moście przecierał oczy ze zdumienia. Gdy tylko filmik trafił do sieci, internauci również nie pozostawali na niego obojętni.

„Trzeba przyznać, że ten filmik to niewątpliwie hit sieci” – stwierdzili użytkownicy YouTube’a.

Koniecznie obejrzyj to zabawne nagranie poniżej:

Nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!

źródło: o2.pl