in

Nie do wiary, co znaleziono w wozie Rosjan. Nagranie wbija w fotel.

W ostatnim czasie w sieci pojawia się coraz więcej nagrań, na których możemy zobaczyć, jak Rosjanie „radzą” sobie w Ukrainie.

Na najnowszym wideo ukraińscy żołnierze przeszukują zdobyte wozy Rosjan. To, co znajdują w środku, wprawia w osłupienie.

Kradną, co popadnie

Atak Rosji na Ukrainę trwa już trzydziesty ósmy dzień. Każdego dnia ma miejsce zacięta walka, a ogrom cierpienia po prostu nie mieści się w głowie. Wszystko wydaje się być tylko złym snem, który nie ma końca. Giną niewinni ludzie, którzy nie chcieli wojny.

Ukraińcy świetnie sobie radzą, natomiast Rosjanie cały czas mają problemy z jedzeniem, bronią czy też paliwem. Wszystkiego im brakuje. Dochodzi przez to do okradania sklepów, a także do włamywania się na prywatne posesje.

W najnowszym nagraniu możemy zobaczyć, jak ukraińscy żołnierze przeszukują wozy bojowe. Okazuje się, że Rosjanie kradną także rowery, zabawki dla dzieci i… patelnie. Jak podkreśliła „Nexta” na Twitterze, to „upominki”, które zabierają do domu.

„Tzw. druga armia świata to pozory. W rzeczywistości wojsko Federacji Rosyjskiej jest pełne szabrowników, podłych zbrodniarzy wojennych” – czytamy na profilu na Facebooku ukraińskiego Sztabu Generalnego.

Obejrzyj szokujące nagranie poniżej:

Źródło: facebook