fot. tiktok/@lucywelcher
in

Stwierdziła, że „jest za ładna, żeby pracować”. W sieci aż zawrzało

Pewna TikTokerka wywołała prawdziwą burzę po tym, jak powiedziała, że nie powinna pracować, ponieważ jest na to za ładna. Co na to internauci? Pod nagraniem młodej kobiety pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy.

Lucy Welcher, która zgromadziła na swoim koncie ponad 10 milionów polubień przekazała, że nie zamierza już dłużej pracować, ponieważ uroda zmuszą ją do tego, by nie zawracać sobie tym więcej głowy. Swoje zdanie wyraziła, jadąc samochodem i popijając mrożoną kawę.

Za ładna, by pracować?

„Nie chcę pracować do końca życia. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego pieprzonego dnia przez następne 60 lat? Nie! Jestem na to za ładna!” – mówiła Lucy.

Z pewnością nie miała pojęcia o tym, że lada moment pod jej wyznaniem pojawi się wiele negatywnych komentarzy. Kobieta musiała zmierzyć się z falą hejtu.

„Spróbuj wstawać codziennie o 4 rano, pracując 60 godzin tygodniowo” – pisze internauta.

„A może najwyższa pora starać się dorosłą, a nie uprzywilejowaną księżniczką oczekującą, że życie padnie ci do stóp?” – pyta ktoś inny.

Znalazły się jednak także takie osoby, które przyznały, że też już mają dosyć pracy i są wyczerpani.

Warto podkreślić, że na co dzień TikTokerka publikuje na swoim koncie nagrania, na których pokazuje makijaż do pracy. Jak wynika z jej relacji, Lucy pracuje w SPA i ostatnio dostała nawet awans.

Influencerka szybko przyznała, że jej wyznanie miało żartobliwy charakter. Ostatecznie zdecydowała się na usunięcie filmiku z konta.

@luluhasfun Is there a school for how to get a sugar daddie cause I’ll go there😍 #BOLTBEATREMIX ♬ original sound – Lucy🌸

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl