zdj. ilustracyjne: freepik.com
in

Matka usłyszała od 20-latka ,,Uciszy pani to coś?”. Wtedy zareagował jego ojciec i dał mu lekcję życia.

Lucy Hatami jest mamusią 8-miesięcznego synka. Od kiedy stała się mamą, nie wychodziła praktycznie w ogóle z domu. Syn przysłonił jej cały świat i pewnego razu zapragnęła wyjść na śniadanie do restauracji. Jednak nie chciała zostawiać dziecka – ubrała je i powiedziała, że idą w ciekawe miejsce, które mu się z pewnością spodoba.

Wybrała miejsce, gdzie w godzinach porannych było naprawdę mało gości. Niestety stało się coś, o co najbardziej się martwiła. Nie minęło sporo czasu od zajęcia miejsca w lokalu, a jej synek już płakał i głośno krzyczał.

Nie udało jej się go uspokoić. Wtedy usłyszała głos młodzieńca, który siedział przy stoliku obok: ,,Czy ona może uciszyć w końcu to coś?”. Była zszokowana i nie wiedziała, co ma na to odpowiedzieć. Ojciec młodzieńca zareagował od razu – dał mu po uszach i powiedział coś, co sprawiło, że nie mogła o tym zapomnieć i zdecydowała podzielić się tym na swoim Facebooku.
 

Mężczyzna powiedział mu: ,,Ty wcale nie byłeś lepszy, byłeś jeszcze gorszą beksą. Dlatego przestań zachowywać się tak egoistycznie. Proszę przeprosić tą panią i kupić jej śniadanie, bo ona ma i tak teraz dużo do roboty.”

Lucy czegoś takiego się nie spodziewała. Mężczyzna nadal pamiętał czasy, gdy uciszał swojego syna, mimo iż teraz miał on już około 20 lat.
 

 
Jesteśmy dumni z tego Pana! Dał on wspaniałą lekcję swojemu synowi.
 
Udostępnijcie tę historię, jeśli też tak uważacie!