in

Jurorzy byli zmieszani, gdy 14-latka bez rąk weszła na scenę. Ale po chwili, łzy ciekły im z oczu!

Lorelai Mosnegutu przeżyła chwile w swoim życiu, których większość ludzi nie potrafiłaby sobie nawet wyobrazić. Urodziła się w Rumunii z tak poważnymi deformacjami fizycznymi, że jej matka porzuciła ją, zostawiając na pewną śmierć.

Ale inteligencja i determinacja Lorelaim pomogły jej rozwinąć w sobie osobę, którą jest dzisiaj. Mimo iż nie ma rąk, udało jej się opanować niezwykłe umiejętności. A dzięki jednej z nich miała okazję wystąpić w rumuńskim „Mam Talent”.

Matka adopcyjna Lorelai, Vio, nie pozwoliła, aby niepełnosprawność przekreśliła życie i marzenia jej córeczki. W wieku sześciu miesięcy włożyła jej ołówek między palce u nóg i robiła wszystko, aby dziewczynka ćwiczyła, jak tylko może.

Zanim Lorelai poszła do szkoły podstawowej, była biegła w alfabecie. Dziewczynka szybko nauczyła się czytać i pisać, bardzo interesuje się poezją – napisała do tej pory już 10 książek.

Pomimo jej sukcesów, nic nie jest bliskie jej talentowi muzycznemu. Lorelai śpiewa, a nawet gra na fortepianie, jak wybitni artyści. Jej głos, zatopiony w złamanym sercu i przeciwnościach losu, w połączeniu z jej niezwykłym talentem do fortepianu, jest czymś wyjątkowo poruszającym.

Mimo, że jej życie nie było łatwe, ona pokazała nam wszystkim, że jeśli się chce można osiągnąć dosłownie wszystko, mimo przeciwności losu! Obejrzyj zapierający dech w piersiach występ tej walecznej dziewczynki i zobacz jej bezcenną reakcję, gdy jurorzy wciskają „Złoty Przycisk”.