fot. freepik.com
in

Co oznaczają linie na nadgarstkach? Mogą powiedzieć dużo na nasz temat

Wielu ludzi uważa, że linie znajdujące się na naszych nadgarstkach mają ogromne znaczenie i mogą mówić wiele o nas samych. W internecie możemy znaleźć mnóstwo informacji na ten właśnie temat. Choć nie są potwierdzone naukowo, są niezwykle ciekawe. Lekko zakrzywione linie znajdujące się na wewnętrznej części ręki są powszechnie określane jako bransoletka albo linie Rasceta. Dowiedz się o nich więcej, jeśli uważasz, że to banalne – być może zmienisz zdanie.

Linie na nadgarstkach

Wskazują one na to, w jakim stanie zdrowia się znajdujemy i ile będziemy żyć. Im więcej mamy linii, tym dłuższe będzie nasze życie.

Pierwsza linia

Jeśli jest gruba i niezałamana, to wskazuje na 23-28 lat życia. To najważniejsza linia, wskazująca ogólny stan naszego zdrowia. Jeśli nie jest ona wyraźna, może to oznaczać kłopoty zdrowotne. Jeśli kobieta ma tę linię skierowaną do góry, to znak nieregularnej miesiączki i problemów z poczęciem. U mężczyzn zaś – gdy linia zgina się ku podstawie dłoni, oznacza to, że może mieć kłopoty z prostatą, moczem lub rozrodczością.

Druga linia

Wskazuje na 46-56 lat życia. W parze z nią idą bogactwo i dobrobyt. Wyrazista linia to znak sukcesów finansowych i szczęścia.

Trzecia linia

Przewiduje 69-84 lat życia. Jest znakiem tego, że możemy spodziewać się kariery i sukcesu. Wpływowe osoby mają tę linię grubą i
Przypisuje się jej karierę i sukces. Osoba wpływowa będzie miała grubą i nieprzerwaną prostą linię.

Czwarta linia

Wskazuje na ponad 84 lata życia. Występuje dość rzadko, przeważnie są dwie lub trzy. Jest ona zapowiedzią długiego życia, a jeszcze lepiej jak łączy się z trzecią linią.

Podziel się tymi informacjami ze swoimi bliskimi!