fot. freepik.com
in

Złącz dłonie i zwróć uwagę na ten szczegół. Połączenie tych linii może powiedzieć o tobie wiele

Czytanie z dłoni to rodzaj starożytnej sztuki, która sięga setek pokoleń. Czytanie dłoni daje wgląd w osobowość. Chociaż uważa się to za pseudonaukę, wiele osób wierzy w wiedzę znalezioną w dłoniach.

Linia serca na dłoni

Niezwykła linia w dłoni znajduje się tuż poniżej podstawy palca. Nazywa się to linia serca, która może powiedzieć o Tobie wiele. Nie musisz jednak płacić, aby dowiedzieć się tego wszystkiego, możesz nauczyć się sam czytać z dłoni.

Najpierw złącz swoje dłonie jak na obrazku. Czy twoje linie serca łączą się, gdy twoje dłonie są idealnie wyrównane? Czy są jednak trochę krzywe?

Linia w prawej ręce jest wyższa niż w lewej
Oznacza to, że jesteś dobrym kochankiem. Jesteś osobą, która może poślubić kogoś, kto jest znacznie starszy od ciebie. Nie obchodzi Cię, co myśli społeczeństwo na Twój temat, żyjesz sobie tak jak chcesz. Masz również tendencję do nieobywania się z tradycyjnymi zasadami. Wolisz, żeby twoja droga życiowa była inna i nieco dziwniejsza niż u większości ludzi.

Linia w lewej ręce jest wyżej niż w prawej
Oznacza to, że jesteś bardzo asertywny i niezależny, niekoniecznie potrzebujesz miłości, aby się spełnić. Cieszy Cię dobre wyzwanie i chociaż masz potrzeby, nie traktujesz poważnie poszukiwania miłości.

Zazwyczaj jesteś agresywny w dążeniu do celów i nie masz problemu z wyeliminowaniem wszystkiego co Ci stanie na drodze do ich zrealizowania.

Linie mają tę samą wysokość
Oznacza to, że masz osobowość pełną spokoju. Nie lubisz zmian i jesteś świetnym rodzicem. Jesteś delikatny pod każdym względem, dajesz ludziom powód do wiary w ludzkość.

Z twoim zdrowym rozsądkiem i wrażliwością możesz być jednym z najbardziej empatycznych ludzi, których wszyscy szukają, kiedy czują się źle. Jeśli chodzi o małżeństwo, jesteś osobą, która poślubi kogoś, kto będzie lubiany przez każdą bliską Ci osobę.