in ,

Co robił kurier Amazona zamiast rozwozić paczki? To nagranie obejrzało już ponad 12 mln osób

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Zostało ono obejrzane już przez ponad 12 mln osób. Pewien dostawca paczek z Amazona postanowił sobie nieco umilić czas pracy. Nie do wiary, co robił. Gdy wszystko wyszło na jaw, dzień później go zwolniono.

Autor nagrania prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że obejrzy je tyle osób, a w dodatku, że główny bohater poniesie surowe konsekwencje. Co takiego robił mężczyzna zamiast pracować?

Dostawca z Amazona

Na wideo możemy zobaczyć samochód dostawczy z Amazona na terenie Florydy. Jest ono zaparkowane i wydawałoby się, że nie powinno w nim nikogo być. Nie trzeba jednak długo czekać na to, aby okazało się, że jednak ktoś się w nim dobrze bawił…

Widzimy, jak z auta wychodzi skąpo ubrana kobieta. Ma na sobie w zasadzie tylko czarną, podkreślającą kształty sukienkę. Z samochodu wychodzi boso… i boso idzie przed siebie pewnym krokiem.

Internauci nie mogą przestać się śmiać. Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy. Mężczyźnie jednak z pewnością nie było do śmiechu, gdy zobaczył swój samochód dostawczy na TikToku. Następnego dnia został zwolniony.

„Pozwolenie nieuprawnionym pasażerom na wejście do pojazdów dostawczych jest naruszeniem polityki Amazon, a ten kierowca nie dostarcza już paczek do klientów Amazon” – mówi rzecznik firmy, jak cytuje „Daily Star”.

„To nie odzwierciedla wysokich standardów, jakie mamy dla naszych partnerów usług dostawczych i ich kierowców” – zaznacza.

Obejrzyj nagranie poniżej:

@patrickhook01

Amazon be different😮‍💨😮‍💨 ##fyp ##viral ##florida ##amazon ##KFCSecretMenuHacks

♬ CRACKHEAD – iLOVEFRiDAY