in

Pies zaprzyjaźnia się z krową. Gdy właściciel ma ją sprzedać, pupil szybko zmusza go do zmiany decyzji.

Ci, którzy nigdy nie mieli psa, nie wiedzą, co znaczy ich miłość. Nigdy nie opuszczają swoich właścicieli, są wierne i zrobią wszystko, aby pokazać, jak bardzo doceniają to, że dzięki tobie mają dom. Jednak wyjątkową cechą psów jest to, że są nie tylko przywiązane do ludzi, ale także do innych zwierząt.

Rookie to śliczny pies, który ma niezwykłego przyjaciela. Mieszka na farmie w Korei Południowej i jest otoczony wieloma zwierzętami hodowlanymi. Postanowił zaprzyjaźnić się z krową.

W rzeczywistości Rookie odnalazł w tej krowie matkę, której nigdy nie miał. Jest sierotą, która została przygarnięta przez właścicieli farmy.

Właściciele to życzliwi ludzie, którzy kochają zwierzęta, ale w wyniku niekorzystnych warunków ekonomicznych walczyli, by związać koniec z końcem, a jedyną możliwą rzeczą, aby zdobyć pieniądze, których potrzebowali, była sprzedaż krowy. Właściciele byli załamani z powodu tej decyzji, ale nie widzieli innego wyjścia z kryzysu. Rookie był po prostu pogrążony w smutku. Czuł się tak, jakby jeszcze raz stracił matkę.

Po tym, jak sprzedano krowę, pies odmawiał przyjęcia jakiejkolwiek żywności i nie chciał nawiązywać nowych przyjaźni.
 
Któregoś dnia stało się coś niesamowitego. Rookie uciekł z domu i używając swojego ostrego węchu i ryczenia, które słyszał, udało mu się wyśledzić krowę. Kiedy ją zobaczył, nie mógł ukryć szczęścia. Biegał wokół niej jak szalony i cały czas merdał ogonem.
 

 
To emocjonujące spotkanie może oznaczać tylko jedno. Obaj musieli znowu być razem. Właściciel Rookiego nie mógł pozwolić zwierzętom dłużej cierpieć, więc przywiózł krowę z powrotem.
 

 
Miłość, jaką ten malutki pies odczuwa dla krowy, jest nie z tego świata. W rzeczywistości jest dla niego matką. Krowa zawsze będzie najważniejszym zwierzęciem w życiu Rookiego.