fot. pixiabay, yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
in

Nadchodzi koniec Putina? Jackowski już wie, jak zginie lider Rosji

W ostatniej transmisji znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski, niespodziewanie wyjawił swoją przepowiednię dotyczącą końca Władimira Putina. Wizja ta nagle pojawiła się, kiedy koncentrował się na zdjęciu Joe Bidena. Co wydarzy się po śmierci rosyjskiego przywódcy?

Wizja dotycząca końca Putina

Podczas niedawnej sesji, jasnowidz Krzysztof Jackowski skupiał się na przewidywaniach na kwiecień. Zapowiedział, że wkrótce może rozpocząć się druga wojna, która zaciemni konflikt na Ukrainie. Wyjaśnił także, jakie zdarzenia mogą poprzedzać tę nadchodzącą agresję. W trakcie tego procesu, nieoczekiwanie myśl o Władimirze Putinie i jego śmierci pojawiła się w jego umyśle.

Krzysztof Jackowski analizował zdjęcia Andrzeja Dudy, Władimira Putina oraz Joe Bidena. To właśnie podczas skupienia na ostatnim z nich miał wizję związaną z przywódcą Rosji.

„Dziwne. Otrucie Putina. Wiem, że to głupie, co mówię…” – nagle stwierdził wizjoner z Człuchowa, po czym ponownie zwrócił uwagę na zdjęcie Joe Bidena.

„Może on wie. Może wywiad wie, że jest być może przygotowywane otrucie Putina. A ten fakt mógłby doprowadzić do podziału Rosji na trzy części” – dodaje

Wizjoner z Człuchowa skoncentrował się na kwestii zgonu Władimira Putina już w ubiegłym roku. W maju 2022 roku wyraził przekonanie, że przywódca zakończy pełnienie swojej roli.

„Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsca w nadchodzącym roku. […] Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa, się nie uspokoi” – przewidywał w maju jasnowidz Jackowski.

Źródło: radiozet.pl, youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official