in

Zaśpiewał swojemu psu kołysankę. Rozbrajające nagranie z reakcją pupila podbija sieć!

Nie ma wątpliwości co do tego, że nasi pupile lubią zaskakiwać. Bardzo często ich zachowania doprowadzają nas do śmiechu.

To wspaniali towarzysze, bez których nic byłoby takie samo. Czekają na nas, gdy wychodzimy z domu i cieszą się jak nikt inny, gdy do niego wracamy. Potrafią nas pilnować, a opieka nad nimi to czysta przyjemność.

Wie o tym doskonale pewien właściciel, który postanowił zaśpiewać swojemu psu kołysankę. Nie spodziewał się jednak, że jego pupil tak zareaguje. Każdy powinien to zobaczyć – czegoś takiego jeszcze nie było!

Kołysanka dla psa

Kołysanka, którą właściciel zaśpiewał swojemu psu, na pewno mu się spodobała. Możemy to wyczytać z jego niesamowitej reakcji, która wprost rozbraja. Mężczyzna nie spodziewał się, że jego pies tak się zachowa – dobrze, że akurat pod ręką była kamera!

Na nagraniu widzimy, że uroczy golden retriever reaguje na kołysankę tak samo, jak małe dziecko. Usypia w ramionach swojego pana, słuchając przyjemnych dźwięków.

Nagranie trafiło na YouTube na kanał The Asher House i w momencie podbiło serca internautów. Czy podbije też twoje? Przekonaj się, oglądając poniżej! Podziel się tym uroczym nagraniem ze swoimi bliskimi – na pewno poprawisz im humor!