in

Kolorowa odzież weterynaryjna – Poznaj najciekawsze kolekcje

Odzież medyczna sprawdzi się nie tylko w szpitalu, czy przychodni, ale także w gabinecie weterynaryjnym. Jej funkcja nie ogranicza się tylko do tego, że jest odzieżą ochronną. Sprawdzi się również do wprowadzenia radosnej atmosfery. Wystarczy, że zamiast po klasyczny biały fartuch, sięgniemy po coś kolorowego.

Czasy, kiedy odzież medyczna była tylko w białym kolorze, dawno już minęły. Teraz nie tylko mamy do dyspozycji uniformy dopasowujące się dobrze do naszej sylwetki, ale są one w wielu ciekawych kolorach. Przyjrzyjmy się kilku wariantom CLCL — które fartuchy weterynaryjne sprawdzą się doskonale?

Bluzy jednokolorowe

Zacznijmy od dwóch propozycji bluz w jednym kolorze. Są funkcjonalne i dobrze leżą na każdej sylwetce. Pierwszą z nich jest bluza medyczna 4-Stretch 6824. Jest taliowana i z dekoltem układającym się w literę V, przez co nawet w pracy możemy podkreślić kształty swojej sylwetki. Posiada dwie kieszenie z przodu, które wykończono ozdobną pętelką. Podobnie wygląda bluza medyczna 4-Stretch. Ona także posiada krój ze wcięciem w talii i praktyczne kieszenie, ale oprócz tego z boku pojawiają się przeszycia w innym kolorze, co rewelacyjnie wyszczupla sylwetkę.

Bluzy wielokolorowe

Poza kolorowymi gładkimi bluzami warto zwrócić uwagę także na te w fikuśne wzory nawiązujące do pracy ze zwierzętami. Podobnie jak w poprzednim przypadku, tak i tutaj mamy duży wybór spośród uniformów taliowanych, po które może sięgnąć każda kobieta.

Ciekawą propozycją jest na przykład bluza Doxie, na której znajdują się kolorowe pieski z miseczkami z kością. Ze zwierzakami jest też bluza weterynaryjna 4-Stretch VET FDI i 4-Stretch VET PLYMATES PLM. Jeśli nie chcemy zwierzaków, to może spodobają nam się motywy psich łapek? Znajdziemy je na bluzie 4-Stretch VET PAWNS N HEARTS PNH i 4-Stretch VET SLP. A może spodoba nam się uniwersalny motyw motylków obecnych na modelu 4-Stretch VET GIVE ME BUTT.

Dlaczego warto i którą wybrać?

Weterynarz musi być przygotowany na to, że na jego ubraniu zacznie osadzać się sierść, odbite będą łapki i tak dalej. Z tego względu powinien mieć na sobie odzież ochronną, którą łatwo się czyści, jest trwała, a przy tym wygodna i przewiewna. Wymienione wyżej modele fartuchów spełniają wszystkie te wymagania. Staranny krój, szycie i doskonały materiał, sprawiają, że bluzy weterynaryjne CLCL są najlepszą propozycją dla wymagającego medyka. Decydując się na nie, nawet w miejscu pracy będziemy wyglądać dobrze i profesjonalnie. Ale wybór jest spory, który model powinnyśmy wybrać?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W pierwszej kolejności spójrzmy na nasz styl ubierania. Jeśli preferujemy barwy stonowane i przy tym nie lubimy się wyróżniać, postawmy na model gładki. Natomiast szukając czegoś fikuśnego, co pozwoli podkreślić nasz charakter pracy, sprawdzą się bluzy we wzorki. Ich zaletą jest także to, że przy kolorowym deseniu drobne zabrudzenia będą niewidoczne, więc przez cały dzień pracy będziemy wyglądać świetnie.