in

Pokazał nagranie z polskich Tatr. Internauci są w szoku.

„Stoimy w cyrku. W kolejce za biletami” – słyszymy na nagraniu, które w ostatnim czasie trafiło do sieci. Przedstawia ono kolejkę na Giewont. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Ci, którzy planują dostać się na popularny szczyt Tatr, muszą być bardzo cierpliwi i zdeterminowani.

Pokazał, co się dzieje w polskich Tatrach

Nie ma wątpliwości co do tego, że piękna pogoda sprzyja planowaniu podróży. Ci, którzy za cel obrali Giewont, muszą być gotowi na ogromne korki.

Relacja, która pojawiła się na TikToku, szokuje. Polski turysta pokazał, co muszą przejść turyści chcący dostać się na jeden z najpopularniejszych szczytów. Kolejka jest naprawdę długa!

„Stoimy w cyrku, w kolejce za biletami. Podobno dwie godziny czekania, nie ściemniam. No co? Fajnie jest” – mówi autor nagrania, po czym pyta swojego znajomego, czy warto było wybierać się na Giewont.

„Bardzo” – brzmiała odpowiedź.

„Zobaczymy ten Giewont z góry, ale to, co się tutaj dzieje w czerwcu… a nie chcę wiedzieć, co tutaj się dzieje w lipcu i sierpniu” – przyznał użytkownik TikToka.

@rafcio78

♬ dźwięk oryginalny – Rafał Tiuchtiej

Pod nagraniem w momencie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy zwracają uwagę na to, że część turystów w ogóle nie przygotowuje się do chodzenia po górskim szlaku.

„Dużo osób wchodzi nie mając kondycji, w klapkach, nieprzygotowani. Myślą, że są na deptaku w Warszawie i to dlatego” – czytamy w komentarzach.

„Dlatego jeżdżę w wrześniu, a najlepiej przełom września/października, pustki są wspaniałe, chciałbym latem ale w takich okolicznościach nie ma sensu” – dodaje ktoś inny.

„Śmieszą mnie ludzie, którzy tam czekają. Przecież góry są tak rozległe i jest dużo więcej ładnych miejsc” – uważa internauta.

„Po drugiej stronie na Słowacji pustki i jeszcze piękniejsze widoki”