fot. twitter/@USSGoodGirl
in

Wózek z dzieckiem toczył się w kierunku autostrady. Nagranie sprawia, że włosy stają dęba

W Hesperia, w Kalifornii, kobieta z dzieckiem była o włos od tragedii. Nagranie wywołuje dreszcze na całym ciele.

O włos od tragedii

Wideo z monitoringu pokazuje, jak silny wiatr popycha wózek z dzieckiem w kierunku ruchliwej autostrady, który został pozostawiony obok samochodu przez kobietę.

Gdy kobieta zauważyła, że wózek oddala się, natychmiast wybiegła z samochodu, ale niestety upadła tak mocno, że nie była w stanie już wstać o własnych siłach w tej krytycznej sytuacji. Wózek z dzieckiem zjeżdżał na ruchliwą drogę, a tragedia wydawała się nieunikniona.

Nagle, na kadrze pojawił się mężczyzna, który w ostatniej chwili zdołał zatrzymać wózek. Jak podaje „New York Post”, okazał się nim Ron Nessman.

„Nie chciałbym wiedzieć, co by się stało, gdyby nie było mnie na miejscu. Wiedziałem, że mogę złapać ten wózek i zrobiłem to” – powiedział Ron Nessman, cytowany przez lokalne media z USA.

Kobieta, która opiekowała się dzieckiem, była ciotką. Gdy dziecko było już bezpieczne, wciąż nie była w stanie wstać po upadku. „Leciała jej krew z kolan. Gdy do niej podszedłem, wciąż była w szoku, płakała” – powiedział mężczyzna, który uratował dziecko.

Źródło: Nypost.com