in

Kobieta urodziła bliźniaki w wieku 74 lat. Do sieci trafiły niewiarygodne zdjęcia.

Co jakiś czas na świecie zdarzają się rzeczy, w które aż ciężko uwierzyć. Wydawałoby się, że coś jest niemożliwe, a za chwilę dowiadujemy się, że miało miejsce naprawdę. Ta historia jest na to doskonałym przykładem.

Pewna kobieta urodziła bliźniaki, mając 74 lata, choć przeszła menopauzę 25 lat temu. Lekarzy nie mogli się temu nadziwić.

Wielu obawiało się, jak dzieci będą wyglądać. Do sieci trafiły zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Prawdziwy cud

Małżeństwo mieszkające w Indiach wzięło ślub w 1962 roku i od tamtego czasu na próżno starało się o dziecko. Nie pomagały ani modlitwy, ani leczenie niepłodności.

Nie zrezygnowali jednak ze swojego marzenia – wtedy pewnego razu zdarzył się cud. Wszystko dzięki metodzie in vitro.

Pomimo swojego sędziwego wieku w końcu im się udało. Trzeba podkreślić, że kobieta miała 74 lata, a jej mąż – aż 82! To prawdziwy cud, w który ciężko było uwierzyć nawet lekarzom.
Kobieta urodziła bliźniaki w wieku 74 lat. Do sieci trafiły niewiarygodne zdjęcia.

Ze względu na wiek kobiety, ciąża mogła być zagrożona. Kiedy na jaw wyszło, że będą to bliźniaki, lekarze martwili się, że organizm przyszłej matki będzie za bardzo obciążony, zważając na jej sędziwy wiek. Całe szczęście, obyło się bez komplikacji!

Dzieci przyszły na świat całe i zdrowe, z pomocą cesarskiego cięcia. Płaczom ze wzruszenia nie było końca. To był najszczęśliwszy dzień w życiu tego małżeństwa!

Kto się zajmie dziećmi, kiedy rodzice odejdą? Na to pytanie rodzice odpowiadają jednoznacznie: niech się dzieje wola boża, a póki co trzeba cieszyć się chwilą!

Podziel się tą szczęśliwą historią ze swoimi znajomymi!

Źródło: dailymail.co.uk