fot. youtube/STOP PIRAT
in

Wideo z „polowaniem” na ciężarówkę obiegło sieć. Bulwersujące zachowanie kierowcy mercedesa

W ostatnim czasie do sieci trafiło wideo, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Możemy na nim zobaczyć nierozważnego kierowcę na drodze ekspresowej S8.

Materiał trafił na kanał STOP CHAM na YouTube, a jego autor stwierdził, że doszło do próby wymuszenia odszkodowania.

Szokujące zachowanie na drodze

Niebezpieczne zajście miało miejsce 5 września w godzinach wieczornych na drodze ekspresowej S8 w kierunku Marek. Kierowca mercedesa zachował się, jakby próbował wyłudzić odszkodowanie od innego uczestnika ruchu drogowego.

Po obejrzeniu nagrania można stwierdzić, że „polował” na jadącą obok niego ciężarówkę. Poruszał się tak, aby nie widać go było w lusterkach ciągnika z naczepą. Nagle, gdy TIR zaczął zmieniać pas na prawy, jadący pasem awaryjnym mercedes zaczął wracać na to samo miejsce, aby uderzyła go ciężarówka.

„Mam nadzieję, że jak miałeś czas podesłać tutaj ten filmik to i znalazłeś czas, żeby się zatrzymać i wyjaśnić złodzieja z Mercedesa, jak już przyjechała policja. Inaczej jesteś typowym internetowym napinaczem” – czytamy w komentarzach.

Podobnych sytuacji nie brakuje. Co jakiś czas do sieci trafiają nagrania, które utwierdzają nas w przekonaniu, że niektórzy zrobią wszystko, aby tylko dostać odszkodowanie…

Obejrzyj nagranie poniżej!