in

Kopnął w pędzący samochód, by ocalić życie trzech osób. Nagranie z całej akcji odbiera mowę!

Któregoś razu w Rosji na przejściu dla pieszych znajdowały się trzy osoby. Nagle z ogromną prędkością zaczął zbliżać się do nich SUV. Inny kierowca, który widział to, co się dzieje, postanowił wysiąść ze swojego samochodu i z całej siły kopnąć w rozpędzonego SUV-a. Dzięki temu udało się ocalić życie przechodzącym przez pasy ludziom.

Dramat na drodze

Piesi powinni czuć się bezpiecznie, przechodząc przez pasy, ale w praktyce zupełnie tak nie jest. Muszą oni zachowywać szczególną ostrożność i nigdy nie mogą być pewni, czy nie dojdzie do podobnej sytuacji, jak ta z udziałem rozpędzonego SUV-a.

Inny kierowca, który wszystko widział, stał się w momencie prawdziwym bohaterem. Wszystko przez to, że wyszedł ze swojego samochodu i kopnął z całej siły prosto w drzwi rozpędzonego auta. Gdyby nie on, doszłoby do prawdziwej tragedii.

Kierowca Volvo początkowo przestraszył się i zaczął jechać jeszcze szybciej, ale za chwilę zahamował tuż przed pasami. Choć wycelowanie w drzwi rozpędzonego samochodu było nie lada wyczynem, udało się. Mężczyzna wracając do swojego auta zaczął wyraźnie utykać.

Uratował życie trzech osób i wykazał się niesamowitą odwagą. Musiał działać szybko. Nieznane są jednak jego dalsze losy.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

źródło: o2.pl