in

Kemping Istria w Chorwacji – 5 powodów, dlaczego musisz tam pojechać

Szukasz taniego, pełnego słońca i pięknych widoków miejsca na wakacje? Postaw na camping Istria w Chorwacji. Tam wreszcie prawdziwie wypoczniesz i złapiesz taką ilość promieni słonecznych, aby naładować baterie życiowe na cały kolejny rok. Poznaj 5 kluczowych powodów, które przekonują urlopowiczów, aby wybrać kemping Istria.

Camping Chorwacja Istria – dlaczego warto?

Przygotowaliśmy aż 5 najważniejszych powodów, dlaczego tak bardzo opłaca się zrezygnować z noclegu w pensjonacie, kurorcie wypoczynkowym czy też w hotelu. Zamiast tego znacznie lepszą opcją jest kemping Istria. Dlaczego? Przekonaj się w dalszej części tego tekstu.

Gwarancja pięknej pogody

Płacisz niemałe pieniądze na wakacje nad Bałtykiem, a tam głównie wiatr, zimna woda i deszcz? Koniec z tym! Spakuj siebie i swoją rodzinę bądź zabierz ze sobą paczkę przyjaciół, a następnie udajcie się na akcje, na które tak bardzo zasługujecie, czyli na camping Chorwacja. Istria to półwysep tego malowniczego kraju, który swoim kształtem przypomina serce. Dlatego też bardzo często nazywany jest właśnie sercem Chorwacji, do którego z taką przyjemnością wracają każdego roku turyści. Tam często nawet jesienią świeci słońce i jest upragniona przez wszystkich słoneczna aura. O takich wakacjach marzysz? Zatem postaw na camping w Chorwacji.

Korzystna cena

Miliony ludzi na całym świecie pokochało wakacje pod campingiem także dlatego, że pozwalają one sporo zaoszczędzić. Nie musisz już wydawać grubych tysięcy złotych na nocleg w malowniczej Chorwacji. Zamiast tego wynajmij domek campingowy czy też namiot i znajdź miejsce, gdzie będziesz mógł rozbić swój obóz. Taka forma spędzania wakacji sprawi, że nagle urlop za granicą stanie się o wiele tańszą opcją, niż pobyt nad polskim morzem.

Camping Istria to pełna wygoda

Campingi na półwyspie Istria wyróżniają się tym, że możesz tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych ofert noclegowych. Szczególnie właśnie takie formy, jak nocleg w namiocie typu lodge, przyczepie campingowej czy też w mobilnych domach, cieszą się największą popularnością. Nawet kilka dni czy tygodni w takim miejscu nie sprawi, że Twój budżet zostanie nadwyrężony.

Moc atrakcji

Zwróć uwagę także na to, jak wiele zalet ma camping Chorwacja. Istria to rozwiązanie, które zazwyczaj gwarantuje bliskość morza i przyrody. Dzięki temu odpoczynek będzie jeszcze bardziej udany. Jednak to nie wszystko, gdyż w wielu miejscach możesz cieszyć się z takich udogodnień, jak baseny, korty tenisowe w pobliżu, sklepy na terenie obozowiska, plac zabaw czy też możliwość wynajmu łodzi. Jednak to nie wszystko, bo gdy wyjeżdżasz razem z dziećmi, to w wielu miejscach możesz skorzystać także ze zorganizowanych wycieczek, animacji dla maluchów, np. zawodów sportowych czy klubów dziecięcych, co sprzyja integracji, a Tobie da więcej szans na pełny wypoczynek.
Szybko przekonasz się, że kemping to cała masa korzyści, a nawet luksus na podobnym poziomie, co w najdroższych kurortach.

Prosta rezerwacja online

Co ciekawe nawet wakacje pod campingiem w odległej Chorwacji możesz w ciągu 1-3 minut zarezerwować przez Internet. To spora zaleta, gdyż nie we wszystkich krajach taka opcja jest możliwa. Zatem, kiedy wyruszyć w podróż z Polski, to będziesz miał spokojniejszą głowę i pewność, że w wybranym miejscu czeka na Ciebie i Twoich towarzyszy zakwaterowanie.