in

11-latka z autyzmem wchodzi na scenę – chwilę potem wprawia publiczność w zdumienie!

Kaylee Slays ma zaledwie 11 lat, ale głos tak mocny i piękny jakby należał do dojrzałej osoby. Kaylee cierpi na autyzm. Do niedawna było jej bardzo trudno utrzymać jakikolwiek kontakt, czy przebywać wśród ludzi. Wcześniej także nie śpiewała.

Odkąd trafiła do szkoły specjalnej, gdzie zrozumiano jej potrzeby, bardzo się otworzyła. W szkole działa chór, do którego trafiła Kaylee. Tam odkryła, że lubi śpiewać, a muzyka jest tym, co pomaga jej porozumieć się ze światem.

Kaylee jest bardzo świadoma swoich ograniczeń i sposobu w jaki jest postrzegana. Chciałaby, żeby ludzie okazywali więcej zrozumienia dla osób takich jak ona.
 

Kaylee zaśpiewała ze szkolnym chórem piosenkę, która została udostępniona na facebooku i rozprzestrzeniła się w internecie. Stała się znana. Grupa „Pentatonix” zauroczyła się głosem Kaylee, jej historią i osobowością. Zaprosiła ją do wspólnego nagrania coveru słynnej piosenki Hallelujah.
 
Publiczność oczarował ten występ. Kaylee mimo autyzmu wchodzi na scenę i staje przed publicznością odważnie i z uśmiechem. To kolejny przykład tego jak muzyka może wpływać na ludzi i świat.