in

Karty podarunkowe na prezent

Chyba każdy miał przynajmniej raz w życiu ten problem – nie wiedział co podarować bliskiej osobie. Urodziny, imieniny, święta.. okazji do wręczenia prezentów jest sporo, lista standardowych, “bezpiecznych” i nieco tandetnych upominków jednak szybko się kończy. Jeśli naprawdę chcemy sprawić przyjemność drugiej osobie, musimy wyjść nieco poza utarty schemat i postawić na coś, co spełni jej oczekiwania w 100% – coś takiego, jak karta podarunkowa.

Gdzie można kupić kartę podarunkową?

Większość sklepów oferuje możliwość zakupu karty podarunkowej na miejscu lub na swojej stronie. Istnieje jednak pewna alternatywa, dzięki której otrzymamy dostęp do voucherów licznych marek w jednym miejscu, w dodatku bez wychodzenia z domu – Giftmall.

Giftmall to internetowy serwis oferujący karty podarunkowe najlepszych producentów. W katalogu znajdziemy, między innymi vouchery:

  • słynnych marek odzieżowych
  • do sieci restauracji i kawiarni
  • umożliwiające dostęp do licznych platform streamingowych
  • do hipermarketów, księgarni i sklepów internetowych
  • na paintball, jazdę konną, lot paralotnią i wiele innych atrakcji

W Giftmall każdy znajdzie coś dla siebie i bliskiej osoby. Dzięki tak rozbudowanej ofercie poszukiwania prezentu idealnego przestają być problemem, a stają się przyjemnością. Od momentu zakupu do otrzymania wybranego vouchera mija tylko krótka chwila – czy to nie wspaniałe?

Dlaczego karta podarunkowa to dobry prezent?

Część osób może nie zgadzać się z tym stwierdzeniem, jednak w rzeczywistości karta podarunkowa stanowi świetny prezent dla bliskiej osoby. Dlaczego? Ponieważ pozwala jej zadecydować, na co ją wymieni.

Voucher do ulubionego sklepu lub salonu może być dobrą odpowiedzią na aktualne potrzeby obdarowanego. Taka forma prezentu pozwala nam także uniknąć sytuacji, w której wybrany przez nas podarunek jest w złym rozmiarze, kolorze lub po prostu – nie przypadł do gustu bliskiej nam osoby. Karta podarunkowa jest upominkiem bezpiecznym, praktycznym i co najważniejsze, na pewno spodoba się obdarowanemu.