in

Zdjęcie dziennikarki TVP w Ukrainie obiegło sieć. „Znowu lans zamiast bezpieczeństwa”

Karolina Pajączkowska w ostatnim czasie pokazała się w kamizelce kuloodpornej. Internauci niemal od razu dostrzegli jeden szczegół i skrytykowali dziennikarkę TVP. Jak się okazuje, zapomniała ona o kluczowej rzeczy.

Dziennikarka pracuje dla TVP Info od 2019 roku. Biegle posługuje się kilkoma językami. W chwili obecnej przebywa w zaatakowanej przez Rosjan Ukrainie. Relacjonuje tamtejszą rzeczywistość, od której aż włos się jeży na głowie.

W sieci możemy znaleźć migawki, na których widać dziennikarkę w kurtce z logotypem TVP i kamizelce kuloodpornej. Internauci zwrócili uwagę na to, że nie jest ona założona poprawnie.

„Pani Karolino, ta kamizelka nie jest od „zakrywania pępka”. Dla pani bezpieczeństwa zalecam wyregulowanie jej tak, aby mogła spełniać swoje zadanie, bo na chwilę obecną ani to nie chroni, ani nawet nie wygląda za dobrze” – czytamy w komentarzach.

„To kamizelka kuloodporna czy obciążeniowa? Tak założona kamizelka nie pomoże. Znowu lans zamiast bezpieczeństwa” – dodaje ktoś inny.

Kolejnego dnia dziennikarka dodała nowe zdjęcie w kamizelce kuloodpornej, niestety dalej założonej nie tak, jak należy.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: wp.pl