in

Kaczka okrada kota z przysmaków – jego zemsta rozbawia internautów do łez.

Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Może to być prawdą dla większości ludzi, ale na pewno nie dla tego mężczyzny. Jego najlepszym przyjacielem jest nikt inny jak sprytny kot.

Aaron adoptował swojego kota, Michaela, kiedy ten był małym kociątkiem. Poznali się w Nowym Jorku, ale później przenieśli do Los Angeles. Od czasu przeprowadzki na ciepłe wybrzeże mieli wiele szalonych przygód.

Aaron uwielbia filmować Michaela.

Wszystko zaczęło się, gdy Aaron zgodził się zająć królikiem przyjaciela. Zauważył wtedy, że Michael ma temperament. Kot był zazdrosny o królika! Aaron pomyślał, że to zabawne i nakręcił film. To był początek kociej kariery.

Tym razem jedzenie Michaela zostało mu odebrane sprzed nosa. Aaron wiedział, że jego kot będzie chciał się zemścić.

Aaron i Michael cieszą się słonecznym dniem, siedząc na ławce w parku i jedząc przysmak Goldfish. Michael wpatruje się podejrzliwie w stado kaczek stojących w pobliżu wody. W jednej chwili wszystko jest w porządku; ale chwilę potem przekąski stają się kaczym łupem.

Kot podejmuje odważną próbę samodzielnego odzyskania przekąsek. Wskakuje dzielnie do stawu z kaczkami, ale od razu zdaje sobie sprawę, że absolutnie nienawidzi wody!

Aaron nigdy nie pozwoliłby, by jego najlepszy przyjaciel poniósł taką stratę.
 
Natychmiast wymyśla genialny plan, aby pomóc Michaelowi odzyskać przysmak: korzystając z prostego wyposażenia, Aaron konstruuje skuter wodny. Po chwili maszyna jest gotowa pomóc Michaelowi się zemścić.
 
Kaczki są w panice, gdy Michael wskakuje do wody na swoim nowym sprzęcie. Przepływając obok kaczek dumny kot już wie, kto ostatecznie zwycięży w tym starciu.
 

 
Michael sunie nad wodą i chwyta skradzione przekąski. Wszystkie kaczki się rozproszyły. Nie jest jasne, czego się bardziej boją: kota, który może pływać po wodzie czy hałasu dmuchawy do liści pędzącej w ich kierunku. W każdym razie Michael ma to, po co przybył.
 
Kiedy kot wraca na ląd, Aaron świętuje zwycięstwo przyjaciela.
 
Ci dwaj są mega duetem. Niesamowita kreatywność Aarona pasuje jak ulał do cudownej odwagi Michaela. Ta brawurowa akcja z pewnością rozjaśni Twój dzień.
 

 
Ta sensacyjna opowieść jest tylko jedną z wielu. Aaron i Michael ciągle poszukują nowych wyzwań, a każde jest zabawniejsze od poprzedniego. Możesz znaleźć więcej ich śmiałych wyczynów tutaj.
 

 
Udostępnij znajomym i rodzinie.