in

Nowe zdjęcie Piotra Żyły wytrąciło jego byłą żonę z równowagi. Tak ją poniosło, że musiała usunąć komentarz

Justyna Żyła kolejny raz nie mogła sobie odpuścić i skomentowała nowe zdjęcie swojego byłego męża. Zaatakowała go słownie. Poniosło ją do tego stopnia, że niedługo po publikacji komentarza, zdecydowała się go usunąć, jednak internautom nic nie umknęło. Jak brzmiał komentarz?

Ostry komentarz byłej żony skoczka

W ostatnim czasie o sporze między byłym małżeństwem jest bardzo głośno. Nie potrafią się ze sobą porozumieć, więc o wszystkich ich kłótniach wie cały Internet. Tym razem Justyna Żyła nie zamierzała przebierać w słowach. Widząc, jakie zdjęcie dodał jej były mąż, od razu napisała komentarz, po czym go usunęła.

Zdjęcie Piotra Żyły miało zabawny opis:

“Sobota przemyśleń Pietra. W przyszłą sobotę może pomyślę. Miłego weekendu!” — pisze.

Była żona napisała:

Chwilę później jej komentarz zniknął. Pomimo ostrych słów kobiety, fani skoczka nie szczędzą pozytywnych słów i z chęcią dowiadują się, co nowego w jego życiu.

“Panie Piotrusiu, nie myśleć za dużo, nie główkować, po prostu być sobą, wszędzie i w każdej sytuacji. Za pana luz i zdrowe podejście oraz dystans do wszystkiego, co wokół Pana się dzieje, kochają Pana tysiące ludzi.” – czytamy.

“Niezawodny Piter. Jest zawsze sobą. Nie sposób go nie kochać. Miłego weekendu. Pozdrawiam.” – pisze kolejny internauta.

“Lepiej nie myśleć za dużo, bo główka rozboli” — piszą fani.

Pomimo komentarzy swojej byłej żony, Piotr Żyła nie zamierza niczego brać do siebie.

Źródła: facebook.com, pudelek.pl