in ,

Joe Biden wykorzystał Agatę Dudę do upokorzenia Trumpa. Polacy przecierają oczy ze zdumienia.

Joe Biden postanowił wykorzystać wpadkę Agaty Dudy do tego, aby upokorzyć Donalda Trumpa. Co takiego łączy pierwszą damę z nieoficjalnym zwycięzcą wyborów prezydenckich w USA? Polacy przecierają oczy ze zdumienia – kilka lat temu stało się coś niewiarygodnego, co, jak widać, do tej pory nie poszło w zapomnienie.

Niektóre wpadki polityków zapamiętujemy na długie lata. Niekiedy popełniają je także żony prezydentów, co przed laty miało miejsce w przypadku Agaty Dudy. Chociaż nie do końca jest to takie oczywiste – tak naprawdę wpadkę popełnił Donald Trump, jednak internauci mieli nieco inne zdanie, widząc, co się stało.

Mowa oczywiście o słynnym geście Agaty Dudy, która rzekomo zignorowała powitanie Donalda Trumpa na Placu Krasińskich w Warszawie. Nagranie momentalnie stało się hitem w sieci. Trzeba jednak zauważyć, że pierwsza dama zachowała się właściwie, jak nakazuje protokół dyplomatyczny – Agata Duda powinna najpierw przywitać się z Melanią Trump i tak też zrobiła.

Nikt nie spodziewał się tego, że po latach Joe Biden wykorzysta tę sytuację w wyborach. Trzeba przyznać, że to naprawdę mocne zagranie.

„Świat śmieje się z prezydenta Trumpa. Oni widzą go takim, jakim jest naprawdę: niebezpiecznie niekompetentny i niezdolny do światowego przywództwa. Nie możemy dać mu kolejnych czterech lat na stanowisku przywódcy” – tłumaczy Biden.

Źródła: www.popularne.pl, wiadomosci.wp.pl, www.fakt.pl, www.se.pl