fot. youtube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
in

Glanc ostrzega, wszystko wydarzy się w kwietniu. „Są pewne rzeczy, o których nam się nie mówi”

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed niepokojącymi wydarzeniami, które mają mieć miejsce w kwietniu 2023 roku. Według jego wizji, Ukraina i Mołdawia doświadczą dramatycznych zmian, które mogą mieć wpływ na sytuację międzynarodową.

Wojciech Glanc jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, który regularnie publikuje swoje przepowiednie na platformie YouTube. W swoich najnowszych filmach odniósł się do sytuacji na Ukrainie, sugerując, że NATO nie zależy na zakończeniu konfliktu w tym kraju.

– Są pewne rzeczy, o których nam się nie mówi. Są zachowywane pewne pozory. Ja uważam, że Ukraina zostanie gdzieś  tam wystawiona po to, żeby się wykrwawiła (…) NATO zależy na tym, że niech się powiedzmy, wyżynają (…) byle tylko jak najdalej. Czego oko nie widziało, tego sercu nie żal. Wcale nie chodzi o zażegnanie tego konfliktu, chodzi o to, żeby jak najdłużej ten konflikt trwał, do upadłego, aż się sam wreszcie rozwiąże, byle by był tylko z daleka – mówi jasnowidz.

Jego przepowiednia sugeruje, że podział Ukrainy może mieć miejsce w kwietniu 2023 roku i być może wizyta amerykańskiego prezydenta Joe Bidena miała z tym związek.

– I takie dziwne myśli mnie zaczęły nachodzić i pojawia mi się wizja (…) Był berliński mur i ja widzę w tej chwili ukraiński mur. Mam takie wrażenie, jakby w tej chwili całemu zachodowi zależało na tym, żeby stworzyć coś w rodzaju takiego zdemilitaryzowanego pasa. I nikomu nie zależy na tym, żeby Ukraina była krajem wolnym (…) Ja mam takie wrażenie, że takie propozycje padły w kuluarach podczas wizyty Bidena w Ukrainie – przewiduje w nagraniu.

Wojciech Glanc również przewiduje dramatyczne wydarzenia w Mołdawii, które mają wpłynąć na uwagę świata. Z jego wizji wynika, że Ukraina może zostać spustoszona, a Mołdawia stanie się punktem zainteresowania międzynarodowego.

– Coś huknie w Mołdawii albo przy granicy Mołdawii. Jednak, mimo wszystko, to nie są obawy nieuzasadnione. Będzie to odwracanie uwagi, wtedy świat się skupi na chwilę na tym małym państewku, zapominając o Ukrainie (…) Uważam, że coś walnie. Obawiałbym się kwietnia, eskalacji w tym wszystkim. Ukraina zostanie spustoszona, a jednocześnie zostanie podzielona. Kwiecień mnie bardzo niepokoi – poinformował.

Mimo że przepowiednie jasnowidza mogą budzić niepokój, warto pamiętać, że nie są one jednoznaczne. Przyszłość zależy od wielu czynników, a wizje Wojciecha Glanca nie muszą się spełnić. Jednak warto śledzić sytuację na Ukrainie i w Mołdawii w nadchodzących miesiącach, aby w razie potrzeby podjąć odpowiednie kroki.

Źródło: radiozet.pl, youtube/Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc