in

W wieku 17 lat została milionerką. Dziś tego bardzo żałuje „Byłoby mi o wiele łatwiej”

Jane Park, jedna z najmłodszych milionerek w Wielkiej Brytanii, zdobyła swoją fortunę w 2013 roku, w wieku zaledwie 17 lat, kiedy wygrała milion funtów w loterii Euromillions. Choć wielu ludzi marzy o takiej wygranej, Park twierdzi, że jej życie po wygranej stało się tylko trudniejsze.

W wieku 17 lat wygrała milion funtów

Nastolatka była przekonana, że ta wygrana oznacza początek spokojnego i dostatniego stylu życia. Jednak po kilku latach, Jane zaczyna żałować swojej wygranej, odkrywając, że nie przyniosła ona spodziewanego szczęścia. Wygrana wręcz zmieniła jej życie w dramat i dlatego kobieta opowiada się za tym, by w loterii nie mogły brać udziału osoby niepełnoletnie.

Miłości kupić się nie da

Po wygraniu miliona funtów w loterii, Jane postanowiła zakupić posiadłość z trzema sypialniami oraz zdobyć różne luksusowe dobra. Mimo, że mogła spełniać swoje marzenia i zachcianki, kobieta nadal odczuwała poczucie braku czegoś w swoim życiu. Czuła się samotna i była zdesperowana, aż do tego stopnia, że oferowała 60 tysięcy funtów rocznie mężczyźnie, który byłby jej towarzyszem. Jednak szybko przekonała się, że za pieniądze nie da się kupić miłości, a jej sukces finansowy nie przełożył się na sukcesy w życiu prywatnym.

„Ludzie patrzą na mnie i myślą: chciałabym prowadzić twój styl życia i mieć tyle pieniędzy co ty. Ale oni nie zdają sobie spraw z rozmiaru mojego stresu. Mam rzeczy materialne, ale poza tym moje życie jest puste. Jaki jest jego cel?” – żali się Jane.

Zazdrość ludzi i kompleksy

Wygrana Jane spowodowała także, że ludzie jej zazdrościli, co skutkowało hejtem i nienawiścią skierowaną w jej stronę. Jane zaczęła mieć z tego powodu kompleksy, co skłoniło ją do przeprowadzenia serii operacji plastycznych, w tym jednej, która prawie skończyła się dla niej śmiercią.

„Po powrocie do domu okazało się, że mam sepsę. Spędziłam miesiąc w szpitalu i prawie umarłam” – wyznaje kobieta po powrocie z Turcji, gdzie miała operację powiększania pośladków.

Po przejściu przez operacje plastyczne, Jane Park w końcu zaczęła akceptować swoje ciało i chwalić się nim publicznie. Obecnie, dzięki swoim zdjęciom na stronie OnlyFans, Jane zarobiła podobno kolejny milion funtów.

Źródło: tvn24.pl, kobieta.gazeta.pl