in

Jak będą wyglądały tegoroczne wakacje? Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję!

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. Parę dni temu zamieścił film na swoim kanale w serwisie Youtube, gdzie podzielił się z fanami wizją na najbliższe tygodnie. “Będą się wokół nas zbierały czarne chmury”.

– „Mam już swoje przypuszczenia, domyślenia, co do lata tego roku. Ciekawe to i przedstawię swoje poczucia. Powiem rzecz taką: cieszmy się latem. (…) A co by było, gdybym wam powiedział: czerwiec, lipiec kończy się bajka letnia? Takie oto obawy mam” – stwierdził podczas swojej ostatniej wizji jasnowidz z Człuchowa.

– „Zresztą, już te obawy mi się kojarzyły w okresie stycznia, kiedy mówiłem o tym roku. Powiedziałem, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty. Ja to nawet trochę inaczej określiłem, bardziej dosadnie. Będzie niedobry ten czas już. Czyli tak naprawdę swobodę jako taką, oddech jako taki mamy w czerwcu i lipcu. A od sierpnia zacznie się ponownie zamykać wiele rzeczy. Już w lipcu będziemy się pomału do tego przygotowywać. Będzie się o tym głośno mówiło. W sierpniu to się zacznie” – zapowiedział jasnowidz.

– „Wielu z nas po krótkim czasie uważa, że zagrożenie minęło, że już nic gorszego, co było nie nastąpi. Nie chcę straszyć, to są moje poczucia. Czuję jednak, iż okres drugiej połowy tego lata będzie popsuty nie ze względu na pogodę, a sytuację, która się zacznie odnawiać” – dodał.

– „Uważam, że zaraza wróci i uwaga: jej powrót wzbudzi nasz lęk. Nie mówię, że od razu latem, że czy to końcówka lipca czy sierpień, ale ta zaraza okaże się trochę inną zarazą, że ona będzie taka sama, ale tym razem zaczniemy się jej bać. I to też są moje słowa ze stycznia, marca jak snułem sugestie na ten rok” – podkreślił Jackowski.

– „Mimo wszystko korzystajmy z tych dwóch miesięcy: czerwiec i lipiec, bo potem nie będzie fajnie. (…) Będzie już mniej więcej od połowy lipca o niej mówione. Będą się wokół nas zbierały czarne chmury. Sytuacja będzie narastała i będzie o tym mówione, natomiast w sierpniu to się zacznie. Zaraza, której się boję. Właśnie ta zaraza, czwarta fala, będzie w nas wzbudzała lęk. Życzę, by ta moja wizja nie sprawdziła się w całości” – powiedział słynny polski jasnowidz.