in

Jackowski miał szokującą wizję. Ujawnił co stanie się za kilkadziesiąt lat – to przechodzi ludzkie pojęcie!

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najbardziej znany jasnowidz w naszym kraju. Na swoim kanale na YouTube bardzo często dzieli się ze swoimi fanami wizjami, które niepokoją i szokują. Tym razem powiedział o czymś, co wprawi każdego w osłupienie.

Wizjoner postanowił zająć się nie tą najbliższą przyszłością, ale tą raczej odległą, o której na co dzień nie myślimy. Niewiarygodne, z czym według niego będziemy mieć do czynienia.

Co czeka ludzkość?

Krzysztof Jackowski na bieżąco dzieli się swoimi przypuszczeniami dotyczącymi tego, co czeka Polaków i tego, co stanie się na świecie. Niejednokrotnie jego wizje znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Tym razem postanowił skupić się na medycynie i jej rozwoju, który będziemy obserwować za 50 lub 100 lat. To, co się wydarzy, jeszcze dziś uznajemy za niemożliwe, ale to tylko kwestia czasu.

„Kojarzy mi się medycyna być może za 50, może za 100 lat, możemy w którymś momencie uznać, że powiedzmy, że obecna medycyna jest prymitywna. Z jednej strony, można powiedzieć, że jest doskonała, bo przeszczepiamy serca, organy” – opowiadał wizjoner.

Jackowski nie ma wątpliwości co do tego, że za kilkadziesiąt lat medycyna będzie wyglądać zupełnie inaczej niż teraz. Wspomniał także o teleportacji. Według niego jest to bardzo możliwy scenariusz.

„Jestem przekonany co do tego, że ludzkość doczeka czasów, że na ulicach będą stały kapsuły jak budki telefoniczne i to będzie tak, że ludzie podejdą pod budkę do teleportacji i teleportują się” – mówi Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa podkreśla, że ludzkość doczeka czasów, w których teleportacja będzie powszechnie dostępną formą przemieszczania się.

„Musi być taka technologia, że ja jako materiał zostanę wyliczony, zeskanowany, rozbity na cząstki pierwsze, czyli zniknę i taka sama kapsuła powstaniowa w innym miejscu, będzie musiała odebrać materiał ze skanowania i złożyć mnie na nowo” – kontynuuje.

Jasnowidz wie, że póki co jego słowa mogą się wydawać dla nas dziwne, ale przecież kiedy byliśmy młodzi nie spodziewaliśmy się, że doczekamy takiej technologii, jaką mamy teraz.

Źródło: YouTube, o2