in

Kupuj produkty dla swojego pupila i pomagaj zwierzętom ze schroniska.

Sytuacja zwierząt w Polsce na szczęście z roku na rok się poprawia. Rośnie świadomość na temat ich praw oraz tego, że odczuwają cierpienie i strach podobnie jak ludzie. To z kolei przekłada się nie tylko na lepsze warunku do życia zwierząt domowych, ale też coraz lepszy dobrostan ich hodowlanych odpowiedników. Niestety, problemów dotyczących naszych „braci mniejszych” nie sposób szybko wyeliminować. Dlatego tak ważne są wszelkie akcje mające na celu pomoc czworonogom.

  1. Hubun – pomaganie przez kupowanie. Na czym to polega? Jak pomóc zwierzętom?
  2. Hubun – dla psów, kotów i innych domowych zwierząt. Co można kupić w sklepie?
  3. Wymieniaj punkty na prezenty. Czemu warto dołączyć do programu lojalnościowego?

Tych szczęśliwie nie brakuje, a osoby chcące pomóc zwierzętom mogą uczynić to na wiele sposobów – wpłacając pieniądze, przekazując dary, świadcząc wolontariacką pracę lub angażując się w różnego rodzaju akcje edukacyjne. Warto odnotować, że jeszcze jednym patentem na poprawę losu cierpiących psów i kotów są… zakupy. Jak to możliwe? To wyjaśniamy w kolejnych akapitach. Poznajcie sklep i akcję Hubun.pl.

Hubun – pomaganie przez kupowanie. Na czym to polega? Jak pomóc zwierzętom?

Większość miłośników zwierząt ma w swoich domach czworonożnych – choć nie tylko – pupili. Decyzja o wzięciu pod opiekę zwierzaka wiąże się z odpowiedzialnością za jego los i zapewnieniem mu odpowiednich warunków do życia oraz rozwoju. To z kolei rodzi konieczność regularnych zakupów. Opiekun psa, kota lub innego zwierzęcia domowego powinien zadbać nie tylko o jego zdrową dietę, ale też kosmetyki, leki, zabawki czy posłanie.

Karmę i inne produkty dla naszych pupili zwykle kupujemy w sklepach stacjonarnych. Warto jednak zmienić ten nawyk i zdecydować się na zakupy online. Wybierając Hubun, zyskujecie nie tylko wygodę i dostęp do wysokiej jakości produktów różnych marek. Tym, co odróżnia ten sklep od innych jest wyjątkowy program, w ramach którego za każde wydane przez was 150 złotych, załoga sklepu przekaże pół kilograma karmy do schroniska dla zwierząt. Kolejne transporty wyruszają z Hubun za każdym razem, gdy licznik dobije do 1000 kilogramów.

Hubun – dla psów, kotów i innych domowych zwierząt. Co można kupić w sklepie?

Hubun to sklep, w którym zaopatrzycie się w produkty przeznaczone do niemal wszystkich zwierząt mieszkających w naszych domach. Sporą część oferty stanowią oczywiście te przeznaczone do najczęstszych lokatorów mieszkań – psów i kotów. Ich opiekunowie do dyspozycji mają między innymi karmy o różnym profilu, szeroki wybór kosmetyków i innych produktów do pielęgnacji, a także wspierające rozwój i zdrowie naszych pupili.

Na gamie wyrobów dla psów i kotów oferta Hubun rzecz jasna się nie kończy. W sklepie znajdziecie też produkty adresowane do opiekunów małych zwierząt, takich jak króliki, chomiki, myszy, szczury, szynszyle czy fretki. Na Hubun.pl zakupy zrobią też miłośnicy ptaków, którzy pod tym adresem znajdą wszystko, czego mogą potrzebować ich skrzydlaci pupile. W dobrym sklepie zoologicznym nie mogło również zabraknąć produktów dla akwarystów – w tym samych zbiorników, karmy dla zwierząt wodnych, kosmetyków oraz akcesoriów takich jak oświetlenie, grzałki czy filtry.

Wymieniaj punkty na prezenty. Czemu warto dołączyć do programu lojalnościowego?

Kupując w Hubun, możecie zdobyć prezenty nie tylko dla czworonożnych mieszkańców polskich schronisk, ale też własnego pupila. Jest to możliwe dzięki uczestnictwu w programie lojalnościowym. W jego ramach za każdą wydaną złotówkę otrzymujecie jeden punkt, a po zebraniu ich odpowiedniej ilości – wymienicie je na ciekawe upominki dla waszych zwierząt.