fot. freepik.com
in ,

Wynajęli opiekuna, który zgwałcił i wykorzystał ich roczną córkę 153 razy. Wyrok sądu zwala z nóg

Opiekun dopuścił się gwałtu na rocznej dziewczynce aż 49 razy. Poza tym aż 153 razy wykorzystał ją seksualnie poprzez inne czynności. Zastanawiacie się, jaka kara go czeka? To zaledwie 12 lat pozbawienia wolności!

Pedofil skazany w Szwecji

W mediach pojawiła się wiadomość, która od razu wywołała prawdziwą burzę w sieci. Jak się okazuje, 20-letni pedofil, który aż 49 razy dopuścił się gwałtu na dziewczynce, którą miał się zaopiekować, został skazany tylko na 12 lat więzienia. Poza tym, jak informuje korespondent Polskiego Radia w Szwecji, Przemysław Gołyński, ma zapłacić rodzicom dziecka 120 tysięcy euro odszkodowania.

To po prostu niewiarygodne, że ktoś taki zajmował się na co dzień opieką nad dziećmi. W czasie śledztwa okazało się, że był on w międzynarodowej szajce pedofilów i udostępniał innym pedofilom dziecięcą pornografię.

Zastanawiające jest, dlaczego rodzice nie zaczęli podejrzewać, że ich maluch był tyle razy wykorzystywany seksualnie – mowa o 153 razach, w tym 49 gwałtach!

Proces miał miejsce w Sądzie Rejonowym w Falun. Pedofil od razu przyznał się do winy, jednak stwierdził, że wyrok jest za surowy.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: www.o2.pl, www.tvp.info