fot.TikTok, @arturwuu190e
in

Polak znalazł w lesie niebywały okaz. Wideo obejrzano już ponad 3 miliony razy.

Polscy grzybiarze wciąż publikują w mediach społecznościowych zdjęcia okazów, które udało im się zdobyć podczas grzybobrania. Niektóre z nich są naprawdę niesamowite. Bez wątpienia można zaliczyć do nich okaz pewnego mężczyzny, który zdobył miliony wyświetleń na TikToku.

Jego wielkość sprawia, że internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Nagranie, które podbiło sieć

Nie ma wątpliwości co do tego, że grzybiarze są teraz w swoim żywiole. Piękne okazy pojawiają się na terenie całego kraju. Dla wielu osób zbiory okazują się być naprawdę udane, a niektóre z okazów zachwycają swoją wielkością. Tak właśnie było tym razem.

Artur Wojtaszek, którego zamiłowaniem jest motoryzacja, regularnie dzieli się na TikToku swoimi przeżyciami i pokazuje rozmaite rzeczy związane ze swoją pasją. Na jego koncie znajdziemy nagrania z jego czerwonym mercedesem, a teraz także… z grzybem gigantem!

Mężczyzna w ostatnim czasie wybrał się do lasu. Miał ogromne szczęście, ponieważ udało mu się znaleźć naprawdę wyjątkowy okaz.

Ogromny prawdziwek wystawał spod pnia drzewa. Pan Artur zdradził w opisie nagrania, że ważył on ponad 2 kilogramy!

Wideo w momencie podbiło sieć. Internauci są zachwyceni znaleziskiem.

„Znajdujesz jednego i jedziesz do domku” – czytamy w komentarzach.

Oprócz zachwytów pojawiły się też głosy krytyki. Autor nagrania został pouczony – okazało się, że wyrwał prawdziwka w zły sposób.

„Wszystko fajnie, ale nie wyrywa się grzybów z korzeniami” – zwróciła uwagę komentująca.

Tylko spójrz na nagranie poniżej!

@arturwuu190e Kiedy znajdziesz ponad 2kg zdrowego prawdziwka 🔥😅#dc #dlaciebie #foryou #fypシ #fyp #grzyby #rekord ♬ W Sumie Nie Jest Źle – Maryla Rodowicz