in

Niesamowita reakcja psa na nowego członka rodziny – To nagranie podbiło serca internautów!

Nie od dziś wiadomo, że relacje pomiędzy rodzeństwem mogą być skomplikowane. Kiedy pojawia się nowy członek rodziny, wszystko, co możesz tak naprawdę zrobić, to mieć nadzieję na szybki ,,okres dostosowawczy” i że niebawem staną się najlepszymi przyjaciółmi… szczególnie jeśli chodzi o czworonożnych członków rodziny.

Psy rasy golden retriever są przyjazne i wesołe, niezależnie od tego, czy znają kogoś 10 minut, czy 10 lat. Poniższe nagranie jest na to dowodem!

Wszystko zaczyna się od tego, że właścicielka psa idzie z torbą na zakupy, co zawsze jest dobrym znakiem. Ale to nie pachnie Milk Bones ani nawet masłem orzechowym. Wtedy pies widzi (lub, co bardziej prawdopodobne, wącha) szczeniaka! Jest on tak mały, że może zmieścić się w torbie na zakupy, a większy brat nie może się nacieszyć jego widokiem.

Całkowicie zapomina o swoich manierach i robi mały piruet. Potem zatrzymuje się, aby upewnić się, że naprawdę widzi to, co myśli, że widzi i to nie jest tylko sen. Kieruje do swojego właściciela największy, najśmieszniejszy uśmiech i zdaje się mówić: szczeniak? dla mnie? skąd wiedziałeś, że o nim marzę?!
 

Pani wyciąga Juniora z torby, po czym pochyla się, aby psy mogły się zapoznać. Starszy golden robi, co w jego mocy, aby z podniecenia nie zniszczyć wszystkiego wokół. Gdyby jego ogon kręcił się jeszcze szybciej, krążyłby po suficie!
 
Obejrzyj pierwsze spotkanie tych uroczych psiaków i udostępnij, aby rozprzestrzeniać uśmiech! 🙂