fot. © Alessandra Ribero/The Dodo
in ,

Gdzie ukrył się kot? Tylko nielicznym udaje się wskazać zwierzę.

Alessandra Ribeiro jest właścicielką uroczego kota, który ma nietypowe zdolności – potrafi się wtapiać w otoczenie tak, że każdy ma problem z jego odszukaniem. Jakiś czas temu kobieta postanowiła opublikować jego zdjęcie w sieci. Internauci głowią się nad zagadką, która nie należy do najłatwiejszych.

Czy odnajdziesz kota ukrytego na zdjęciu? Tylko nielicznym się to udaje, ale zawsze warto próbować swoich sił!

Gdzie jest kot?

W internecie możemy znaleźć mnóstwo łamigłówek, które wielu osobom spędzają sen z powiek. Odpowiedzi nie przychodzą do nas łatwo, jednak jest to dobre ćwiczenie dla naszego mózgu.

Warto poświęcić kilka minut w ciągu dnia na to, aby nieco potrenować i przy okazji się sprawdzić!

Kot Chiquinho zaskoczył wszystkich niebywałym wtopieniem się w otoczenie. Ribeiro opublikowała jego zdjęcie na Facebooku, pod którym w momencie pojawiła się lawina komentarzy.

Mnóstwo osób poddaje się, ponieważ mimo usilnych prób nie jest w stanie dostrzec kota. Może ty spróbujesz?

fot. © Alessandra Ribero/The Dodo

Jeśli ci się nie udało, czas na małą podpowiedź: kot jest czarny i ma żółte oczy.

A oto odpowiedź: Chiquinho wyleguje się w rogu blatu w lewym dolnym rogu fotografii. Najłatwiej dostrzec go dzięki jego żółtym oczom.

W rozmowie z portalem The Dodo, Ribeiro wyjaśniła, że jej kot wprost uwielbia się ukrywać, ale to nie problem – kobiecie daje dużo radości szukanie go.

„On potrafi być bardzo podstępny. Czasami jesteśmy naprawdę zaskoczeni miejscami, które wybiera na kryjówki. Chiquinho lubi się chować, ale jeszcze bardziej lubi być znaleziony – zwłaszcza jeśli to oznacza przytulanie” – mówi Alessandra dla portalu The Dodo.

fot. © Alessandra Ribero/The Dodo
Źródło: thedodo