in

Fotel z masażem pomoże Ci rozprawić się z bólem pleców

Ból kręgosłupa i pleców jest powszechny. Pojawia się u większości osób po 40. roku życia, a niekiedy nawet wcześniej. Zwykle bóle kręgosłupa są wynikiem przeciążenia pracą fizyczną, urazów lub prowadzenia siedzącego trybu życia. Jeśli cierpisz na problemy z kręgosłupem, sprawdź, jak pomoże Ci fotel z masażem.

1. Fotel z masażem na bóle różnego pochodzenia
2. Fotel dostosowany do wielu użytkowników

Masaż jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zwalczania bólu kości, stawów oraz mięśni. Dzięki odpowiednio wykonanym masażom, dolegliwości bólowe ustępują i nawracają rzadziej. Niestety, nie zawsze możliwe jest korzystanie z pomocy fizjoterapeuty, dlatego osobom cierpiących na problemy z kręgosłupem przydaje się fotel z masażem.

Fotel z masażem na bóle różnego pochodzenia

Ból kręgosłupa i otaczających go mięśni może pojawić się nagle, nawet u osób, które nigdy wcześniej nie miały podobnych problemów. Wystarczy raz nieprawidłowo schylić się po jakiś przedmiot lub podnieść duży ciężar, by nabawić się poważnej kontuzji. U osób starszych ból pleców wynika zwykle ze zmian zwyrodnieniowych, które pojawiają się wraz z wiekiem. W kadym z tych przypadków pomocny okazuje się fotel z masażem. Z jego pomocą polepszy się stan kręgosłupa i zniweluje się ból już w kilka minut.

Dzięki fotelom masującym Rest Lords można pozbyć się bólu pleców różnego pochodzenia. W zależności od wybranego programu, fotel może wykonywać delikatny masaż o działaniu odprężającym i rozluźniającym lub intensywny masaż, wpływający na tkanki głębokie. Dzięki temu Rest Lords odpowiada na potrzeby osób, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa zarówno od wielu lat, jak i na skutek jednorazowej kontuzji. Co ważne, fotel umożliwia regulowanie siły i szybkości masażu. W przypadku bardzo silnego bólu lub połączenia bólu kręgosłupa z innymi dolegliwościami można wybrać program delikatnego masowania, a następnie zwiększać siłę ugniatania i wibrowania. Dodatkowo fotel może posiadać element masujący nogi i stopy, co przyda się osobom z problemami w obrębie funkcjonowania kończyn dolnych.

Fotel dostosowany do wielu użytkowników

Z jednego fotela z masażem bez przeszkód może korzystać kilkoro użytkowników. Jeden mebel jest przystosowany do osób o wzroście od 150 do nawet 200 cm i o wadze do 150 kg. Tak duży przedział wzrostowy i wagowy sprawia, że fotel z masażem działa prawidłowo, zarówno gdy używają go wysocy i szczupli nastolatkowie, jak i niższe, puszyste babcie. Dzięki temu z masażu może korzystać cała rodzina w zależności od potrzeb bez konieczności posiadania kilku foteli masujących w jednym domu.