fot. instagram/trainingforamazing
in

18-latka ważyła ponad 180kg. Po 3-letniej metamorfozie wygląda dziś jak modelka

Faith Sloop, 23-letnia młoda kobieta, przeszła niezwykłą metamorfozę, zrzucając aż 90 kg. Jej historia zaczyna się 5 lat temu, kiedy ważyła 180 kg i dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości, Faith osiągnęła spektakularne efekty, które dzisiaj zachwycają jej obserwatorów na Instagramie. To tam dzieli się swoją historią i inspiruje innych do podjęcia walki o zdrowie i dobre samopoczucie.

Imponująca metamorfoza

Faith Sloop, 23-letnia Amerykanka z Cleveland w Ohio, przeszła imponującą metamorfozę, zrzucając aż 90 kg w ciągu zaledwie 3 lat. Jej motywacją do zmiany było marzenie o udziale w popularnym amerykańskim reality show „The Amazing Race”.

Wcześniej Faith próbowała różnych diet i ćwiczeń, jednak nie przynosiły one trwałych efektów. Nowe marzenie dało jej jednak silną motywację do trwałych zmian w swoim życiu.

Aby osiągnąć swój cel, Faith zaczęła dbać o swoją dietę i wróciła do regularnych treningów. Zrezygnowała ze śmieciowego jedzenia i zaczynała jeść więcej zdrowych i pełnych błonnika produktów, takich jak indyk, brązowy ryż, warzywa i owoce.

Jej dieta zawiera również zdrowe przekąski. Dodatkowo, Faith stara się ćwiczyć przynajmniej 4 razy w tygodniu.

Ludzie pytają mnie cały czas: „Jak udało ci się utrzymać motywację przez tak długi czas?”. A prawda jest taka, że mi się nie udało. Dałam radę natomiast wypracować nawyki, które kontynuowałam nawet w dni, w których nie czułam się zmotywowana. Ludzie myślą, że utrata wagi wiąże się z ciągłymi ćwiczeniami i jedzeniem sałatek, a to po prostu nie jest prawda – zdradza Faith.

Dzięki tym zmianom, udało jej się osiągnąć swój cel i dzisiaj dzieli się swoją historią na Instagramie, inspirując innych do walki o zdrowie i dobre samopoczucie.

Źródło: fot.instagram/trainingforamazing