in ,

4-letnia dziewczynka wyszła na scenę ze swoim pieskiem. Ich występ sprawił, że jury oniemiało z zachwytu.

Dzieci mogą w wyjątkowy sposób porozumiewać się z psami. Wydają się, że ze sobą rozmawiają zupełnie tak, jak człowiek z człowiekiem!

Mamy na to przepiękny dowód – w „Got Talent Global” 4-letnia dziewczynka o imieniu Emma dała niesamowity występ ze swoim małym, bardzo utalentowanym psem.

Na początku występu Emma weszła na scenę ubrana w uroczą zieloną tutu. Pchała swojego psa w różowym wózku dziecinnym, który natychmiast zwrócił uwagę wszystkich widzów.

Następnie, Emma sprawiła, że na jej komendę, pies skakał z jednego kosza do drugiego. Mimo, że były one większe niż pies, nie sprawiało mu to trudności. Było to wyraźnym znakiem, że został wyszkolony z cierpliwością i dyscypliną.

Następnie Emma poinstruowała psa, żeby podszedł po drabinie z zabawkami. Możesz zobaczyć jej mały palec wskazujący uniesiony w górę i uśmiech, gdy jej mały pies wykonywał zadanie.

Kolejna sztuczka polegała na hula-hoopie. Pies przeskakiwał przez kółko, które trzymała dziewczynka.
 

 
I ostatnia uczta dla wszystkich, pies wskoczył do swojego uroczego różowego wózka. Właśnie wtedy, gdy mieli wyjść ze sceny, Emma wysłała każdemu delikatny pocałunek, który stopił serce każdego.
 
Jak wiadomo, szkolenie psów nie jest takie proste. Trzeba dużo czasu, cierpliwości i zaangażowania, zanim zacznie wykonywać nasze polecenia. Tempo, w jakim pies uczy się sztuczek, zależy od rasy, wieku i złożoności sztuczki. Umiejętności trenera również są ważnym czynnikiem wpływającym na to, jak szybko pies nauczy się czegoś nowego.
 
Naprawdę, to urzekające przedstawienie, które z pewnością wywoła uśmiech na twojej twarzy!