in

Jeśli uważasz, że widziałeś już wszystko, obejrzyj występ tej 4-letniej tancerki…

Ella Dobler jest młodziutką dziewczynką, ale jej talent znacznie przewyższa jej wiek! Ma zaledwie cztery lata – i mimo to wie, co to znaczy zatańczyć najlepiej ze wszystkich i dzięki temu zajmować pierwsze miejsca w konkursach.

Z pełną gracją i wyrafinowaniem, Ella bierze udział w tegorocznym Tęczowym Ogólnopolskim Konkursie Tańca i jest gotowa na to, aby podporządkować swoje życie pasji! Mama jest dumna z córeczki i zadbała o to, żeby cały występ został uwieczniony. Postanowiła podzielić się niezwykłym talentem dziewczynki z całym światem …

Każdy, kto zna Elle, może z ręką na sercu powiedzieć, że uwielbiała ona tańczyć praktycznie od momentu, w którym usłyszała muzykę! Poczucie rytmu było u niej czymś, za czym nieustannie podążała, a jej miłość do tańca nigdy nie malała. Każdy mały ruch, jaki wykonała Ella, był pełen radości i podniecenia.

Z biegiem lat, talent Elli był coraz bardziej szlifowany. Jej rodzina wiedziała, że nadszedł czas, aby zaprowadzić ją na poważne lekcje tańca i tym samym zadbać o jej rozwój.

W wieku czterech lat (jak widać na zdjęciach) Ella rywalizowała na poziomach narodowych i to z najlepszymi młodymi tancerzami w kraju. Ella za każdym razem zdobywała główne trofea. I nic dziwnego!

Kiedy muzyka do „Heaven on Earth” wybrzmiewa na sali, Ella zaczyna przechodzić przez scenę i siada w ciszy przed publicznością. Po chwili zachwyca każdego swoimi niebywałymi krokami tanecznymi.
 
Ella porusza się po podłodze jak łabędź, a każdy ruch jest tak bliski doskonałości, jak to tylko możliwe! To niecodzienny widok – taniec czterolatki jak doświadczonej profesjonalistki!

Od czasu tego sukcesu Elle podróżuje po całym kraju z grupą tancerzy, the New Level Dance Company. W tym roku dostała wiele prestiżowych tytułów i nagród, co dla nikogo nie jest już zaskoczeniem. Dziewczynce jest pisany sukces i na każdym kroku widać, że to, co robi, robi z prawdziwej pasji do tańca.
 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Elle zrobi wielką karierę, o jakiej marzy wielu tancerzy!
 
Obejrzyj wideo i przekonaj się sam, co to znaczy być do czegoś stworzonym 🙂