in

Ksiądz udzielał dziewczynce błogosławieństwa. Wtedy ona zrobiła coś szalonego, wierni osłupieli.

Kto by pomyślał, że nagranie z mszy świętej stanie się w momencie hitem sieci? Wystarczy je obejrzeć, aby dowiedzieć się dlaczego. Główną bohaterką nagrania jest kilkuletnia dziewczynka, która zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Aż trudno uwierzyć w to, że miało to miejsce naprawdę!

Nie ma wątpliwości co do tego, że msza święta, która odbyła się w Kolumbii, była inna niż wszystkie do tej pory. Wszystko za sprawą kilkuletniej dziewczynki. Każdy, kto obejrzy nagranie z jej udziałem, będzie miał powód do śmiechu.

Zabawne nagranie z mszy świętej

Na jednej z mszy świętych w kolumbijskim kościele stało się coś, czego wierni długo nie zapomną. Wydawałoby się, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i nic nikogo nie zaskoczy – a jednak! Na oczach wszystkich rozegrała się zabawna scena, której nikt się nie spodziewał.

Na nagraniu możemy zobaczyć kilkuletnią dziewczynkę, która przyszła na mszę świętą razem ze swoją mamą. W pewnym momencie podeszła do kapłana, żeby przyjąć od niego błogosławieństwo. Ksiądz wyciągnął w stronę dziewczynki otwartą dłoń – kto by pomyślał, że dziecko zdecyduje się na taki nietypowy gest?

Dziewczynka przybiła kapłanowi piątkę, kiedy on odmawiał modlitwę. Nikt nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Nagranie trafiło do sieci i w momencie zawojowało platformą internetową TikTok. Koniecznie obejrzyjcie je poniżej!

Podziel się tym zabawnym nagraniem ze swoimi bliskimi – na pewno poprawisz im humor!

Źródło: Wirtualna Polska